Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholt igyak(max 1-2...

Milyen alkoholt igyak(max 1-2 pohár),ha azt akarom,hogy ne érezzék meg rajtam?Nem berugni akarok,csak egy kicsit oldani a gátlásaimat egy stresszes eseményen.

Figyelt kérdés

máj. 17. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Csak akkor igyál, ha biztosan nem fogsz vezeti, vagy olyan tevékenységet végezni, ami veszélyes lehet.

Egy pohár bor szerintem jó feszültségoldásra. Csak ne szokj rá, hogy csak így tudsz elmenni egy eseményre. Egyébként a vodkát szokták mondani, hogy azt nem lehet érezni.

De én tuti nem éreznék meg egy pohár pezsgőt vagy bort sem. Azoknak sincs olyan erős illatuk.

Sört tuti ne igyál.

máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Dőlni fog belőled az alkoholszag, idióta ötlet.
máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán a vodka a legsemlegesebb, szódával még inkább. Esetleg utána fogmosás, és akkor rá lehet fogni a mentolos fogkrémre is. :)


De ha mondjuk aznap még vezetsz, vagy (veszélyes feladatkörben) dolgozol, akkor az 1-2 pohár is rossz ötlet.

máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Az alkoholszag nem a szájból jön, hanem a tüdőből, mivel a bevitt alkohol egy részét kilélegzi az ember. Így válik képessé a szonda a mérésre. Rágóval ezt nem lehet elnyomni. Szóval lehet, hogy a vodkának alapból nincs szaga, de ha beiszol belőle ugyan olyan piaszagú lesz a lehelleted.
máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Az elözö válaszokban sok dolgot említettek, bármilyen alkoholt iszol, érezni fogják rajtad.

De emellett gátlások oldására nagyon nem jó ötlet, egyrészt sokszor éppen ellenkezö hatása van, másrészt akit lazít, a legtöbb esetben túllö az illetö a célon, és idiótának fogják tartani.

máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A fehér rum nem érződik, illetve a tiszta, minőségi vodkák sem. A pálinkák is majdnem szagtalanak.
máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
#6 van egy-két rossz hírem...
máj. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
7# Márpedig nem érződnek. Gyerekkoromban (12 -16 évesen) vodkát meg rumot ittam, azt soha nem érezték meg rajtam a szüleim. Ellenben a bort igen.
máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorodban a télapó is létezett haver.
máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
6: A pálinkát jó messziről meg lehet érezni, az pont nagyon durva illatú.
máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!