Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az abszint erős ital? Hány...

Az abszint erős ital? Hány pohár sok belőle? Ha más dolgokkal isszuk, pl koktéllal, akkor annak mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 21:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Az abszint erős ital.. :D asszem van belőle vörös,zöld, és vagy kék vagy fekete nem is tudom.. v mind2??:P A leggyengébb 45-50fokos, ez a zöld,a legerősebb 80%os.

A sok relatív... elhiszem h unicumból megiszik az ember 7et,10et és egész jól elvan,absintheból -nekem legaláábbis- egy is sok. főleg ha a gőzét is beszívja az ember...

A keverésnek mindenkinél más a következzménye.. Én pl ha keverem a piát,elég rosszul tudok lenni,van akinek nem okoz semmit.

Okosan .. :)

2009. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Erős. Létezik zöld, kék, vörös és fekete. 70 fokos a leggyengébb, a kék 80-as, fölötte pedig már gyakorlatilag mindegy (én sem tudom). De volt már szó erről itt nem is olyan rég (a kategórián belül az első oldalon van még mindkét kérdés).

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__bor-sor-rovidit..

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__bor-sor-rovidit..

2009. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem már egy is sok, de 2 mindenképp elég. Sőt...
2009. jan. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
94%

az abszintet desztillált vizzel kell felönteni ,ilyen szűrővel vagy hogy ,elég bonyolult ,és akkor lehet meginni!

Amit simán csak kiöntenek 1 pohárba és oda adják ,hogy :igyad ,az nem jó!

EGY IDŐ UTÁN TÖNKRETESZI A GYOMRODAT ,AZ ERŐS ALKOHOL TARTALOM MIATT!!

EZZEL CSAK OKOSAN!!

2009. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 tade ***** válasza:
80%
SZia. SZlovakiaban es Csehorszagban lehet kapni. Van a zold szinu, ami 70% alkohol tartalmu, van a kek, ami 60%-os es van a piros, ami 50%-os. En meg olyanrol nem hallottam, hogy desztilalt vizzel ittak volna. Amugy eleg utos szesz, az uvegre ra is van irva, hogy sok mennyisegben vakulast okoz. Amugy az abszinthot cukkorral isszak. (jobb markaju uvegeken ez fel is van tuntetve, hogy igy ajanljak fogyasztasra). Az igenyesebbek ketfele keppen fogyasszak kanalba cukrot, tesznek arra egy kis abszinthot es igy lenyeleik, a masik resz szinten kanalba cukor, arra abszinth, de ezt meg fel is hevitik (tudom eleg bizzar, mint aki eppen drgogozik, de nem) es ugy fogyasszak. Aztan vannak olyanok, akik meg csak siman isszak, mint valami palinkat :)
2009. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
2%

Csáó!

Én 14 éves fiú vagyok már egy ideje discozok és hát a pia...

Igen én is szoktam tudom h nem helyes de ...

Az absinte nem nagy cucc én egy alkalommal megbirok inni 5-6 pohárral és semmi bajo nincs tőle:D

De volt már olyan ismerősöm hogy 1 pohártól nagyon berugott hányt, szédűlt stb.

De velem nemvolt még ilyen :D

2009. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

Igen, ahogy már írták, van belőle, zöld, vörös, fekete, kék és LILA is!:) Legalábbis itt nálunk Szlovákiában...

Mi a haverokkal hárman zöldet ittunk, egy üveggel és féknek bor volt...Hát...Mindketten kidőltek tőle, kómáztak...Nekem semmi bajom se volt...De!!Éjszaka arra ébredtem fel, hogy nem ver a szivem, aztán lehet, hogy ezt csak úgy beképzeltem magamnak, de azóta, ha ittam is, csak egy felest...

Ez nem olyan, mint más alkohol, hogy akár minden hétvégi bulin ettől legyél berúgva!

2009. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
25%

szia

én csak annyit tennék hozzá,hogy azt hallottam,hogy függőséget is okozhat (persze csak nagyon eldurvult esetben,nagy alkesznek kell ahhoz lenni),mivel hallucinogén. ha sokat iszol belőle (tisztelet annak,aki bírja),akkor látHATSZ zöld tündérkéket is. asszem Csontváry volt nagy abszintos,nézd meg a képeit...:D:D

2009. márc. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Phoney ***** válasza:
67%

Az abszint erős ital. Nem azért erős, hogy úgy idd meg, mint az alkesz hüegyerekek;Đ , hanem azért, mert úgyis fel kell önteni.


Mindenféle "hatásokon" teljesen fölösleges parázni, mert amit Magyarországon megveszel, az ugyanolyan pia mint a többi, és semmi más hatása nincs.

Igazi absinthe-ot eleve nem láttam 10e Ft/üveg alatt, de azoktól sem sikerült még senkinek haluzni.


(Az online absinthe-oldalak már emiatt árulnak legális hallucinogén növényeket IS, mert a hüe vásárló azzal jön hogy haluzni akar, márpedig abszinttól azt nem lehet...)

2010. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%
01-28 13:07-nek van igaza.Eredeti abszintot magyarországon nem is nagyon kapsz(pedig nincs betiltva),helyette mindenféle olcsó utánzattal bökik ki a szemed,és a bennük lévő mesterséges szinezéktől hallucinálsz.Az eredeti zöld vagy áttetsző,és azért magas az alkoholtartalma mert a beleáztatott növények illóolajainak rossz a vízoldhatósága.Nem töményen kell inni!
2010. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!