Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka, Bomba, Cataflam trió...

Vodka, Bomba, Cataflam trió után mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor akarjuk kipróbálni, de kicsit aggódom, hogy túl fogunk lőni a célon.
2010. dec. 27. 00:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
69%

hülyék vagytok ennyi az én személyes véleményem..... ne csináljátok

energia ital alkohollal már az is hülyeség

de még mellé cataflam is

ne csináljátok!!!!!!!

a gondolkodásodból ítélve elég fiatal lehetsz

32/N

2010. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
meg fogtok zakkanni agyilag..
2010. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
betegek vagytok
2010. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

fejfájás, hányás, hallucináció, esetleg orrvérzés, szívinfarktus, epilepszia fokozott veszélye, illetve lehet másnapra azt se tudod mi történt veled, ki festette kis az arcodat/lábadat stb...

ilyen erős gyógyszerrel nem szabad játszani! 50mg diklofenák nem kis mennyiség, az alkoholtól nő a felszívódás, illetve a nagy alkoholmennyiség miatt növelheti a hatást, a kofein felpörgeti a más amúgy is megbolygatott szivet és agyat.

lehet ügyeleten ünneplitek az újévet de ti tudjátok, majd úgyis halljuk a híradóba 2.-án... :)

2010. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ebben nincs semmi extra. Mármint én szoktam energiaitallal inni a vodkát és semmivel sem érzem durvábbnak, mint mondjuk naranccsal vagy más üdítővel inni, csak persze ott a koffein, amitől nem fogsz elálmosodni. Igen, tudom, hogy azt mondják, megterhelő a szívnek, de ha valaki nem állandóan ezt issza, akkor azért nem hiszem, hogy olyan káros lenne, már persze ha az illető amúgy szokott valamilyen formában koffeint fogyasztani, mert ha egyáltalán nincs hozzászokva, akkor biztos kap egy kisebb szívdobogást tőle.

Illetve több alkalommal is fogyasztottam már alkoholt Cataflam-ra, és tudom, hogy rá van írva, hogy nem szabad, de én ennek sem éreztem különösebb hatását. Nem azért csináltam, hogy jobban berúgjak, hanem szimplán arról volt szó, hogy fájt a fogam, bevettem egy cataflam-ot, hogy ne fájjon, ennyi. Aztán elmentem buliba, ahol pont ugyan annyit ittam, amennyit általában szoktam, és pont ugyan olyan hatással volt rám, mint ahogy általában szokott. Viszont az igaz, hogy a fájdalomcsillapítók általában véve felerősítik az alkohol hatását. Már akinek. Én ezt nem tapasztaltam, maximum talán az első olyan alkalommal, hogy fájdalomcsillapító bevétele után alkoholt fogyasztottam, de mivel ezt már többször is megesett, így már nem érzek különbséget.

2010. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Helyes, próbáljátok csak ki, de ne álljatok meg egy adagnál, addig nyomassátok, amíg megdöglötök, és akkor legalább annyival kevesebb idióta tinédzser lesz a világon! Kérlek, tegyétek meg ezt az emberiségért!
2010. dec. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
kedves 1:00 attól mert neked semmi bajod nem lett tőle, attól még nem kell mást ilyenre biztatni, mert neki esetleg lehet
2010. dec. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Láttál te olyat, hogy én bármire is bíztattam? Csak leírtam, hogy én mit tapasztaltam.
2010. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
úgy biztatsz hogy más azt gondolja hogy ha neked nem lett semmi bajod akkor neki se lesz
2010. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Most akkor írjam azt, hogy két hónapig kómában voltam? Tényleg soha semmi bajom nem lett, akkor miért írnék mást?
2010. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!