Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha valaki enrgiatialt és...

Ha valaki enrgiatialt és alkoholt együtt iszik, akkor hamarabb jön egy erős hatás, de hamarabb is ki megy az emberből, igaz? De ha gilbertkórom van akkor a szemem is hamarabb fehéredik ki újra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad együtt fogyasztani, mert hirtelen megemeli a pulzust és a vérnyomást. Ha jól tudom.
2011. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, de ha tudnád hogy milyen fiatal vagyok akkor jobban leszoltál voltna, csak azért mert sok oldalon mást lehet olvasni, báár ott a vodkás hell szóval...
2011. jan. 1. 13:04
 3/4 anonim válasza:
a vodkás hellből kihagyják a taurint, az veszik össze az alkohollal
2011. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jah, a taurin-t nem szabad alkohollal inni, akkor nem a koffeinnal van roszba, mert azt olvastam hogy az energiaital az gyorsítja a működést, így az alkohol gyorsabb

köszi

2011. jan. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!