Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnaposságra mi a legjobb?...

Másnaposságra mi a legjobb? Mitől múlik el a leghamarabb? És mit igyak vagy agyek, h minél hamarabb kocsiba ülhessek 1 végig ivott éjszak után?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ittál, ne ülj kocsiba!!!
2011. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha még előtte vagy, akkor azt javallom, hogy az italozás közben fogyassz sok (nem alkoholos de magas cukortartalmú) folyadékot, meg testesebb ételeket. Ez segíteni fogja az alkohol felszívódását. És azt mondják a c, és b vitamin is segít ilyenkor.
2011. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Való igaz,hogy felszívja a kaja,de akkor se kéne beülni úgy a kocsiba.Az ilyen kis pö csök miatt hal meg az,akinek nem kéne,az ittas meg túléli.
2011. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én kólát szoktam inni másnaposságra. Az alkohol eltávolítását a szervezetből nem gyorsítja, viszont jobban érzem magamat tőle.

A vezetés kényes kérdés, mert attól hogy alkalmasnak érzed magadat még mutathat ki alkoholt a rendőrök szondája, sőt, attól hogy nem mutatna már semmit a szonda lehetsz még olyan kába hogy nem veszed észre a kanyart.

Inkább igyál meg 3 sört/felest/pohár bort, aztán 11-től kezdj el üdítőzni.

2011. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van otthon citromod,vagy C-vitaminod sürgősen azt egyél, mert az alkohol elvonja a c-vitamint a szervezetből ,valamint Dehidratál,tehát minél több folyadékot igyál! Főként tea, mentes víz, rostos italt! Könnyű ételeket fogyassz és lehetőség szerint mozogj ,sétálgass, így hamarabb regenerálódik a szervezeted!

Jobbulást! :)

2011. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem részegen akarok kocsiba ülni, hanem pont azt szeretném kérdezni, h mit kell tenni, h minél hamarabb kitisztuljon a vérem.
2011. febr. 7. 22:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát másnaposságra egy üveg sör a legjobb, de ettől mondjuk józan pont nem leszel...
2011. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt megiszok egy liter vizet, jól bekajálok, zsíroskenyér, hagyma, meg eszek 2 C-vitamint, utána meg reggel a kék Powerade + C vitamin kombó szokott helyre billenteni. Bár vezetést nem próbáltam utána csak kb délután 4 felé, de ha egy mód van rá akkor ne vezess, mert kell az alkoholnak az 12 óra legalább, ha meg sokat ittál, akkor mégtöbb.
2011. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az alkohol kiürülését nem nagyon lehet gyorsítani, másnaposság ellen én 1-2 liter tejet szoktam meginni, kajára olyankor nem tudok nézni.

A vezetéssel óvatosan, használd az alkoholszámolós excel-táblát, biztos ismered. Nekem sikerült már olyan másnaposra innom magam, hogy a táblázat szerint másnap este 10-ig volt alkohol a véremben... Tehát akkor egész nap nem vezethetsz.

2011. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
másnaposságra legjob a házilagfözött paradicsom
2011. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!