Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vennél-e kannásbort webáruházban?

Vennél-e kannásbort webáruházban?

Figyelt kérdés

A negatív csengés ellenére híres borvidékről származó finom borokat vásárolnál-e kannás (műa.hordó formájú) kiszerelésben webáruházon keresztül?

Az ára kb.300-350 Ft/l, tehát 1 db 3 l-es kannáért kb. 1200,-Ft-ot kellene fizetned göngyöleggel együtt.

Nagyobb tételnél természetesen kevesebbet.

Ha már megkóstoltad, nem csalódnál, de a kóstolásig eljutnál-e a kannásbor megnevezés miatt?

Lehet, hogy a provokatív név kiváltaná a kíváncsiságodat

a bor iránt?


2011. febr. 23. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem vennlék,teszkóba sokkal olcsóbb az is jólesz a célnak
2011. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szekszárdi vagyok, ennyiért megkapom kannában a szomszédtól is, és tudom, hogy a jó borából fog adni. Ja és nincs szállítási költség meg várakozási idő.
2011. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kóstoltam és 100% megbízhatóak, tényleg azt küldik amit kóstoltam, miért ne?


Mondjuk én egri vagyok, kannában kapok ismerőstől olcsón finomat, így nem szorulok rá ilyenekre.

2011. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azokra gondoltam, akiknek nem felel meg a tescós lötty, de mégsem szeretnének 1 üveg finom borért 1000-2000 Ft-ot adni, mert ennyiért kapna 3000 litert is házhoz szállítva.

Azokra is akiknek nincs borosgazda ismerősük és a hétvégi bulira, családi eseményre stb... igazi finom magyar bort szeretnének, de nincs lehetőségük elmenni a pincébe érte.

Várok még válaszokat... ha kérhetném:-))

2011. febr. 23. 22:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a bort:/

De (és ez nagyon nagy de) nem a csomagolás számít hanem a tartalom. Ha tényleg jó bor akkor ne riasszon el az, hogy kannás a csomagolása.

2011. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
jó ajánlatnak tűnik de sajnos már nem iszok (annyit, hehe)
2011. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a lényeg a származási hely,ha van pontos adat hol készült akkor az már korrekt bor, az ócska minőségűekre az van írva hogy európai keverékekből készült,vagy ilyesmi
2011. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
600-700 Ft-ért veszek tokajit kannában. Évente kb. 50 litert (száraz és édes is fogy a családban).
2011. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Végül is az érdekelne, hogy a sok, palackos bort árusító webáruház között feltűnne egy termelői minőségi kannásbort árusító áruház - nagyon jó árfekvéssel és minőséggel - mennyire lenne bizalmad hozzá a név alapján, kíváncsivá tenne-e a név, vagy inkább elriasztana?
2011. febr. 24. 10:03
 10/15 Phoney ***** válasza:
Ha valamihez folyóborra lenne szükségem (mostanában ritkán iszom bort, és akkor már minél jobbat veszek), akkor egyáltalán nem zavarna.
2011. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!