Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen tipikus goth italok...

Milyen tipikus goth italok vannak még?

Figyelt kérdés

Absinthot, Bloody Maryt, Zombie és Bloody Brain koktélt meg a vörösbort tudom.

Valami más?


Hallottam valami Snakebite és Black Velvet nevű koktélokról... ezek pontosan mik? Ivott már valaki ilyet? Hogyan kell elkészíteni?


2011. márc. 23. 17:54
 1/6 Phoney ***** válasza:

Mindegy, csak nézzen ki furcsán és legyen ihatatlan. Abszintból sem az igazit szeretik (vagy ismerik, netán), hanem a minél rettenetesebb utánzatot. (Mansonnak a kezét-lábát összecsókolhatják, hogy csinált nekik a saját nevével egy rendes abszintot:)


Egy normális gothnak szerintem nincsenek jellegzetes kedvencei, max a vörösbor.

2011. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom amit mondassz az amennyire én látom a szubkultúrát ez inkább a 15-18 éves korosztályra jellemző. Mondjuk ebben a korban a fiatalok 90%ának nincs ízlése alkohol terén, mindegy csak üssön.


Én a 20 év fölöttiek népes táborát gazdagítom, itt azért már amennyire látom van az embereknek ízlése, inkább ígyencek. EZért is keresek valami jó receptet amivel lehet kísérletezni.

2011. márc. 23. 19:02
 3/6 Phoney ***** válasza:
100%

Ezért tartom furcsának, hogy valakinek az ínyencségét a gothság meghatározza vagy irányítsa...


A snakebite egyébként világos sör és cider 1:1-ben (esetleg 1 löttyintés feketeribizlivel).


A black velvet is sörkoktél, fekete sörből (azaz stout, pl. Guiness) és pezsgőből. Ha lehet, akkor rétegezni szokták, a pezsgő nagyjából megmarad a sör tetején, főleg ha kanállal töltik rá.


Mondjuk szerintem ez a kettő inkább a kellemes alkoholmérgezést szolgálja, mint az ínyenc igényeket.

2011. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
már ne haragudjatok, de goth növényeket nem tudnátok mondani??? mi az hogy "tipikus goth ital"? ez ne megy szekta vagy szcientológia hogy még ez is meg legyen szabva, hogy mi "tipikus". ó egek.. az ostobaság határtalan!!!
2012. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs ebben semmi rendkívüli. Vannak tipikus diszkós piák, pl sex on the beach. Vannak tipikus punk italok, pl. vadász.

Minden korosztálynak, közösségnek megvan a saját jellegzetes bevett piája, ami általában akciós.

A Gyárban pl. mindenkinél Ouzo volt.


BTW, fekete tulipán, rózsa, szomorúfűz, borostyán eléggé goth növény?

2012. aug. 7. 00:32
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
na hát a sex on the beach az nem discos ital, te nagyokos. de ha ennyire kened-vágod, hogy mi a discosok itala, miért érdekel a goth italok? stílusváltás? ;)
2013. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!