Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit gondoltok a "fény" nevezet...

Mit gondoltok a "fény" nevezetű italról?

Figyelt kérdés

Összetevői:

- vodka

- széndioxid-patron

- málnaszörp (tetszőlegesen változtatható)


Arra lennék kíváncsi, hogy mit gondoltok róla? Állítólag nagyon ütős ital. Mitől az?


2011. márc. 28. 21:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én valahogy nem szeretem a széndioxid-patront. Nem tudom, ti hogy vagytok vele.
2011. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
patron? Miért szifonba teszik vagy mi? Én nem ismerem ezt az italt ezért kérdezem
2011. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azt hogy nagyot üt. köztudott hogy a széndioxid segít az alkoholnak a felszívódásban. Az édes is segít a berúgásban, és az ihatóságban. A vodka meg persze nem gyenge ital. úgy idd hogy előtte hűtőben volt mert hidegen még jobb. csinálni akartam én is még nyáron de nincs szifonom hozzá.
2011. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ittam már kocsmában. Nekem nagyon ízlett, mivel imádom a málnaszörpöt is, a vodkát is. Ütni meg tényleg üt, bár nálam nem az volt a cél, mikor ittam.
2011. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Phoney ***** válasza:

Hát mit gondolnánk...üt mint a TVG:P (mármint a vonat, nem a koktél, bár a koktél se véletlenül kapta a nevét:D).


A szénsav miatt könnyebben bevág, a cukor miatt pedig „halmozódik”, azaz késleltetve üt be, miután már nagy bátran lezúztál több pohárral.

2011. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ;)
2011. márc. 28. 21:58
 7/11 anonim ***** válasza:
kicsit nagyon üt. vigyázz vele
2011. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ütős. Ugyanolyan, mintha vodkát innál. Ugyanannyi az alkohol tartalma. És ideális esetben egy feles sem szívódik fel lassabban.


Én pl utálom, mégpedig két okból: édes, mint a bűn és úgy habzik, hogy az orrodon folyik ki.


Én inkább magában iszom a vodkát.

2011. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 csak1csajszi ***** válasza:

Igen,szifonba teszik. Nagyon finom,itt Veszprémbe találták ki állítólag:) Ott szoktam inni. Igen üt,általába ha szénsavassal kevered az alkoholt,az jobban üt.


Így kell csinálni: A vodkát beletöltöd a szódásszifonba.Feles pohárba öntessz egy kis szörpöt,rá a vodka,és amíg habos,addig kell lehúzni!

2011. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A széndioxid miatt hamarabb felszáll az agyadba, azért olyan ütős. Szerintem nagyon érdekes ital. Buliban jó kipróbálni, otthon egyedül ne igyál meg egy liter vodkát, mert annak nincs értelme. Legfeljebb kísérlet céljából :)
2011. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!