Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Betörtem ismerősöm ajtaját és...

Betörtem ismerősöm ajtaját és részeg volt, és most azt hiszi ő volt. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Aki annyira részegre issza magát, hogy már menni se bír, az nagy valószínűséggel kihagy pár órát majd az emlékezete?


Mert Buliban én nem voltam annyira részeg, és betörtem ismerősöm üveg ajtaját(véletlen, mert nyitva hagytam, és a huzat bevágta) akkor elnézést is kértem, ezt látta is.

És másnap mondta nekem, hogy betörte az ajtaját részegen.

Szóval azt hitte hogyx Ő volt, pedig nem is.

Ilyen van?


2011. szept. 19. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
ezekszerint:D
2011. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én sem voltam még ennyire részeg, de azért voltak esték, amik így kimaradtak... részleteikben legalábbis. :)
2011. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos van. Már magamon is tapasztaltam hasonlót...
2011. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem véletlen, hogy nem kell ilyenkor kocsiba ülni...végül is a z alkohol is egyfajta tudatmódosító szer.
2011. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
eafiam
2011. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen ez meg esik néha.
2011. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

"Igen ez meg esik néha."

Az esőre gondolsz? :D

2011. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Bizony, hogy van! Többször előfordult velem például az, hogy részegen eldugtam a telefonom, hogy ne hívjak fel baromsággal embereket. Másnap (és másnaposan) pedig hiába kerestem a telefont, fogalmam se volt, hová lett, és arra se emlékeztem, hogy egyáltalán eldugtam. Aztán valaki emlékeztetett, hogy én magam dugtam el a telefont ezért meg ezért. Félelmetes, hogy ki tudnak esni dolgok, ezért álltam le az ivással.
2011. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De azért remélem van benned annyi, hogy elmondod, mi történt és megtéríted a kárt...
2011. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
valószínűleg azt tudta, hogy bevágódott csak aztán úgy emlékezett, hogy ő volt, vagy ilyesmi:D ha direkt vered hangosan szét az üveget, valószínűleg emlékezett volna, de ebben a helyzetben ez teljesen lényegtelen volt számára.
2011. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!