Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részeg voltam, vagy ez mi volt?

Részeg voltam, vagy ez mi volt?

Figyelt kérdés
Életemben eddig 3 alkalommal ittam alkoholt, de most egy esküvőn voltam és hát...itattak. "Koccintsunk a pár egészségére": 1 jager. Koccintsunk megint: egy pohár pezsgő. Ez éhgyomorra, hányingerem lett, meg elkezdtem szédülni. Leültem, ettem valamit + vizet ittam. Elmúlt a szédülés, de később megint megitattak velem egy jagert + egy pohár vörösbort. Megint elkezdtem szédülni, és bár jobban ment a táncolás, de így ahogy néztem a videót van amire nem emlékszem. Ilyen a részegség?
2011. okt. 13. 23:06
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát ennyitől azért még nem veszteném el az emlékezetemet,pedig nem vagyok az az alkoholista típus.Egyszer rúgtam be betyárul 19 évesen, de még is emlékszek mindenre.
2011. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki bírja ezt a manapság divatos igyunk össze minden tipusú piálásokat, lehet hogy a kevéstől is rosszul leszel, de igazából csak enyhén lehettél részeg ennyitől. Mikor rendesen részeg valaki akkor nem fáj semmije ,sokkal tompábban érez mindent, jó a hangulata mert ilyen mámoros érzése van, + a szédülés nagyon durván játszik, de ebből az illető szinte semmit sem érzékel, csak néha azt veszi észre hogy marha nehéz oda tenni a lábát ahova akarja meghogy pár centire állt meg az orra a faltól pedig az előbb még messze volt.
2011. okt. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A női szervezet eleve kevesebb alkohol-dehidrogenáz és aldehid-dehidrogenáz enzimet termel (ez katalizálja az etanol lebomlását a májban), ráadásul nincs hozzászokva a szervezeted, ehhez hozzávesszük, hogy éhgyomorra ittál, ráadásul keverted is szépen a dolgokat...igen részeg voltál, de mivel nem ettél és gyorsan ittál a májad nem bírta követni a tempót,kicsit borult az anyagcseréd és rosszul lettél... A részegségnek nem rossznak hanem jónak kell lenni, ehhez pedig enni is kell és lassan kell inni, így szépen jókedvűre tompítod magad... Egészségedre! :)
2011. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és még annyi,hogy -ha fiú vagy- a férfiak egy részére is igaz ez, hiszen az előbb említett enzimeket is gének kódolják, nálad pedig ez lehet,hogy kevesebbet szintetizál...
2011. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!