Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lányoktól kérdezném. Ell...

Lányoktól kérdezném. Ell tudnátok mesélni egy igazi részeg sztorit. és mennyit ittatok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kapsz majd itt őszinte válaszokat és az mire lesz jó? Amúgy engem is érdekel. :D
2012. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Tudnék mesélni, de nem akarok. Nem áll jól egy nőnek, ha részeg és én se vagyok rá büszke, hogy valaha előfordult.
2012. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetro ***** válasza:
84%
És ezt a kérdést miért az ételek-italok kategóriában tettedfell?
2012. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
16 voltam mikor először ittam úgy hogy totál berúgtam, annyira hogy csak röhögtem mindenki fülébe és mindenen, egy barátnőm vállán lógva vitt el kicsit sétálni, levegőzni. De nem sokat segített, mivel a buszon olyan hangos voltam hogy aki mellettem volt nő elvileg majd le csapott. Végigzengett tőlem az egész busz. De tényleg nem akartam ilyet.
2012. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát én elkeserítően uncsi vagyok részegen. :D Az esetek zömében bealszok.

egyéb esetben elmegyek világgá de úgy konkrétan, nekiindulok akár mezítláb, kabát nélkül, és ennyi. :D Nem tudom minek, de kell.

Kicsit még "kanosabb" is vagyok néha, de akkor sem mászok rá mindenkire, csak a páromra. :D

A mennyiség változó, 5-6 felestől egy üveg töményig terjed, néha még keverve is, mert ha már beindultam, akkor nem jut eszembe, hogy nem bölcs dolog keverni. :D

2012. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
17 voltam, amikor haverokkal egy jól sikerült kocsmatúra után kihánytam a busz ablakon. Már nem emlékszem mennyit ittam, nem is mennyiséggel volt a gond, hanem a keveréssel. Mellesleg igyekszem azon határon belül maradni, hogy még képben legyek :D
2012. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

18 évesen szalagavató utáni bulin. Vettem egy üveg Finlandia vodkát meg hozzá 2 liter traubi szódát, nagyon finom, csak hát a szénsav miatt üt mint állat. De gondoltam majd páran megisszuk szép lassan. Nyugatinál volt a találkozó, már ott ittunk a megállóba, aztán átvillamosoztunk a Margit híd, budai hídfőhöz valami pincekocsmába. Addig nem volt baj, de megittam már majdnem 1 litert bekeverve, csak hát kint hideg volt. Amikor lementünk a fülledt melegbe, ott megütött. Csak ültem, aztán majdnem bealudtam. Odajött egyik osztálytársam, kérdezte jól vagyok? Mondtam, hogy persze, azzal a lendülettel kidobtam a taccsot. Felvittek, leültettek egy kis lépcsőre, hoztak vizet. Aztán hánytattak, meg felhívták a szüleimet, akik értem jöttek. De addig a számba rágták, hogy azt mondjam, a mekibe bekajáltam és csak kicsit ittam és azért hánytam. :D De hát anyum a legnagyobb antialkoholista és antidohányos a világon, szóval gondolhatjátok :D a kocsiba elaludtam, itthon is aludtam délután 1ig, aztán nem volt belőle balhé, mert gondolom úgy volt vele, hogy inkább nem baszogat vele. Apu mondta csak, hogy legközelebb ne csináljak ilyen hülyeséget, mert nagyon megijedtek.


Amúgy se előtte, se utána soha nem hánytam piától, nem is szoktam vedelni, ritkán is iszok, de akkor tartok mértéket, csak itt is az volt a baj, hogy hidegbe kint kezdtem inni, a melegbe meg beütött. Meg hogy hirtelen ittam sokat. Hát ez van :) Azóta eltelt 4 év... :D

2012. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!