Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Különleges és finom rövid...

Különleges és finom rövid ital, vagy valami?

Figyelt kérdés

Ajándékba lenne. Tudtok valamit ami nagyon különleges, vagy viszonylag ritkaság, és ízre is jó? Bor is megteszi.

Köszönöm


2012. máj. 15. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagy kedvencem a Limoncello, olasz citromlikőr.Fém díszdobozban is láttam már. szerintem különleges ízvilágú, nem hétköznapi.
2012. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nőnek és férfinak egyaránt adható, igazi különleges ital, és az ára sem vészes.

2012. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Phoney ***** válasza:
Talán kezdd azzal, hogy mennyit szánsz rá, mert minden azon múlik...
2012. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Phoney ***** válasza:
11:38: A Tokaji Maximilian egy „különlegességnek” beállított félkommersz vágott szesz, aminél a legolcsóbb brandyk sem gusztustalanabbak. Ehhez képest elég sokat kérnek azért a fél literke lónyálért.
2012. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyibe kerülnek a minőségi alkoholok, mert én nem iszom. 15000 körül mit adnak? Maximum. (Legfelső határ 20000 konvertibilis magyar forint)
2012. máj. 15. 14:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha ennél drágább valami ami szimpatikus lehet, akkor az megfontolás tárgyát képezi:D
2012. máj. 15. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

15 rugó? Abból azért lehet vásárolni. Férfinak vagy nőnek?


Férfinak vagy egy különleges vodkát vennék, például Ciroc (a világ egyetlen szőlőből készült vodkája), vagy Belvedere, vagy pedig egy jó single malt whiskeyt, Glenfarclas, Macallen, Glenfiddich.


Ebben az árban egyébként lehet kapni különleges rumokat, vagy tequilákat is.


Nőnek pedig egyértelműen valami különleges bor, pl egy jégbor, vagy pedig konyak.

2012. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Phoney ***** válasza:

15 ezerért már bármely hagyományos italfajtából nagyon finomat lehet venni, sőt már tízért is.


Ha ritkaságot akarsz, akkor idősebb (12-18 éves) rumot, prémium tequilát vagy valódi abszintot érdemes venni, bár utóbbit nem rövidként kell fogyasztani. Ez három olyan ital, amiből nagyon-nagyon kevesen ismerik a minőségit.


Ha nem akarsz ennyire extrémet, akkor jobb helyen 6-8 ezerből is lehet igen jókat venni, pl. egy jól kiválasztott 10-12 éves single malt whiskyt, komolyabb bourbon whiskyt, vagy 7-12 éves rumot.

2012. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Férfinak lesz.

Ezek jó félék lehetnek? Na nem a 2-300 ezres kategóriára gondolok:D

[link]

2012. máj. 15. 15:57
 10/11 Phoney ***** válasza:
Igen, itt vannak nagyon jók. Innen nagyjából ajánlott bármelyik single malt whisky (nem csak az, de azzal nem annyira lehet mellényúlni), 8 év fölötti rum, cognac, illetve van 2 igazi abszintjuk is (Duplais Verte és Kübler).
2012. máj. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!