Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen hatást vált ki belőlete...

Milyen hatást vált ki belőletek az alkohol? :D

Figyelt kérdés
gondolok itt viselkedésre stb..
2012. nov. 30. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tompa leszek és álmos :)
2012. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Beszédes vagyok,nyugodt,kedves.Itatom az embereket :)
2012. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha becsiccsentek, akkor nekem minden vicces, mindenkit szeretek, olyan emberekhez megyek oda régi ismerősként, akivel addig egy szót sem beszéltem... szóval néha visszagondolva elég gáz, de jót nevetünk rajta. Ja és állítólag kétszer olyan sokat és kétszer olyan hangosan beszélek, mint általában. :D
2012. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, hogy tudok mindent, hogy én vagyok a legszebb, a legjobb, ismerek mindenkit( multkor odamentem egy hapihoz, mert azt hittem, hogy ismerem...simán megöleltem meg adtam neki puszit, szegény azt se tudta mi van :D Azóta járunk de ez mellékletes) azt hiszem hogy tudok táncolni, holott nem:D Ja és hogy megtudok indulni a magassarkúmba..Holott soha :D

De mindig valami vicces történik velem, amin a biztonsági őrök is előszeretettel jót mulatnak :) :D

19/L

2012. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fetrengek, kedves vagyok, mindenkit szeretek.
2012. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bátor leszek tőle.
2012. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem érdekes módon néha kis mennyiségtől még jobban felgyorsítja a gondolkodásom, amúgy jobb lesz a kedvem, ennyi.

Az alkoholtól még jobbakat virulok azon, ahogy veszekednek, akik nem bírják. :D

2012. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bolond leszek tőle. Egyszer ittam. Akkor is jó nagy h*lye voltam. Azóta nem ittam.
2012. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Olyankor benne vagyok olyan állatságokban,amiket józanul nem tennék meg. :D
2012. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előbb feloldódok, beszélek, nevetgélek etc. Utána már táncolok, énekelek, pörgök forgok, utána pedig belevisítok a Nagy Fehér Mikrofonba :D
2012. dec. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!