Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholos italok...

Milyen alkoholos italok vannak, amelyek nem keserűek egy cseppet sem? Sör van ilyen? Vagy koktél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon alkoholizáló, sőt, de amiket ittam eddig (bor, boroskóla, vodka(vilmoskörte), sör(heineken,arany ászok stb.), Pina Colada koktél mind keserű volt a számomra. Pedig sokan azt mondták pl. a boroskólára, hogy édes.. Szóval most akkor velem van a baj? Csak szeretnék szeretni néhány alkoholos italt, néha buliba jól jönne :)
2009. okt. 22. 00:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl a bailey's neked keserű, akkor add fel :D
2009. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt még nem ittam. Az édes?Bocsi ha hülyeségeket kérdezgetek, csak szeretnék tájékozódni..
2009. okt. 22. 00:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csokilikőr, nagyon finom! :) Van belőle sima változat, karamelles és mentolos is. De érzésem szerint te inkább a bennük lévő alkoholt érzed keserűnek.
2009. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen igen sajnos:(( Még egyszer ittam Pina Colada-t, isteni lett volna de a rum miatt keserű volt rettenetesen és nem bírtam meginni:( De most láttam, hogy van egy alkoholmentes változata a Virgin Colada. Azt meg fogom kóstolni egyszer mindenképp:) Csak hát jó lenne egy pici alkoholt is inni, de miért keserű nekem mind??! Nem akarok én alkoholizálni, utálom is a piás embereket de néha egy-egy buliban 1 pohár vmit jó lenne meginni..
2009. okt. 22. 00:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig az eddigi válaszoló vagyok.

Valószínűleg te érzékenyebb vagy a keserű ízre és ezért olyannak is az alkoholt. Sajnos azt tudom mondani, hogy a Pina Colada meg egyáltalán nem keserű, csak kelelmesen alkoholos, így nem nagyon hinném, hogy bejönne neked is akármi más alkohol. A Bacardi Breezerekkel próbálkoztál esetleg? Bár 100%, hogy azt is keserűnek fogod érezni. :( Talán még a mézes fütyülős pálinkával próbálkozz, annak nagyon jó gyümis íze van, igaz erősek (30 akárhány fokosak) de ha más nem, maradnak az akoholmentes koktélok, abból is vannak finomak! :)

2009. okt. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaidat:) Hát elég elkeserítő ez a helyzet:( :) Amúgy a Bacardit már kóstoltam, a lime-ot és a görögdinnyéset és mind2 ízlett. Az érdekes módon nem volt keserű.. Hát azért megpróbálok még 1-2 piát, amit ajánlottál hátha bejön valamelyik:)
2009. okt. 22. 00:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor a bacaridkkal próbálkozz, ha ízlenek :) A mézes péleszok erősek, avval vigyázz! De próbálkozhtasz "házilag" 1-1 pia bekeverésével, pl egy feles vodka naraccsal feöntve, hogy mennyire érzed, de nagyon finom még a mézes bodza-őszibaracklé kombináció is! Vagy a vodka-őszibarack. :) Sok sikert, jó kóstolgatást, biztos találsz valami neked tetszőt. :) Amúgy ha nagyon nem megy, ne erőltesd, bár meg lehet szokni ezt a kesernyés ízt, de azért úgy mégsem az igazi.
2009. okt. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérj sima bacardi rumot rostosba. Az nagyon fincsi!

Aztán az almás berentzen is nagyon finom, nekem inkább almás, mint nagyon alkoholos.

Most ittam egy nagyon finom BB pezsgőt, ilyen világos, fehéres üvege volt, és édes. Nem tudom pontosan melyik, de gondolom boltban megtudod nézni, nem hiszem, hogy sok fehér üveges édes BB pezsgő van. Na az egyértelműen finom édes volt, pedig többféle pezsgőt ittam mostanában és mind olyan keserű volt, hiába édesnek hívták.

Én még a jégert szeretem energia itallal, az valami mennyei, de nem ajánlom, mert rá is van írva, hogy nem szabad alkohollal inni az energia italt, gondolom a szív nincs oda a dologért, mostanában igyekszem mást inni, ha kiruccanok, pedig ez a kedvencem...

Még a vodkanarancs sem rossz, bár én azt is rostossal szigorúan. Ittam már nem rostossal, nekem szar volt.

A vodka tonik is finom, bár keserű, de olyan tonik keserű, nem az alkohol az elsődleges.

Még a paprikás vodkát mondanám, mert az csíp és nincs kedved az alkohol ízzel foglalkozni, elszórakoztat a csípős paprika. :)

2009. okt. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kedves előttem válaszoló:) Az a BB peszgő nem az arany cuve véletlenül?:) én is a nyáron botlottam bele, és nagyon nagyon finom, egyeltalán nem keserű, hanem ilyen nem is tudom talán szőlőlé íze van:)))) Én azt ajánlani tudom csak Kérdezőnknek is:) ÜDV:)
2009. okt. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
MARTINI BIANCO - rendkívük édes és finom ital!
2009. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!