Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Június eleje óta minden nap...

Június eleje óta minden nap megiszok 7 deci white horse whisky-t. Ez kb 90 üveget jelent egy nyár alatt. Mennyit árthattam ezalatt a 90 nap alatt a szervezetemnek? Maradandó károsodás elképzelhető?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

El.

Agyilag már van is nálad,hogy ennyit költesz piára.

Jò,hogy telik rá neked.Na meg emellett nem is dolgozol gondolom,mivel minden nap iszol.

Az ilyen ember egy golyòt èrdemel.


ja.

Cukorbeteg leszel ennyi szesztől.:)

2013. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú ne is mond, olyan másnapos vagyok a piára gondolok elkap a hányinger.. Soha többet alkohol:D
2013. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég sok agysejt kimúlhatott. A májad csoda, hogy még bírja.
2013. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:

Az agyra gyakorolt hatása valószínűleg nem lesz maradandó, a májadon viszont nyoma marad (igaz az átlagos felnőtt máj ennél többet is bír, mielőtt végleg feladja, de közben egyre rosszabbul működik).


Ha nem kamu a kérdés, akkor ilyen mennyiségnél arra is van némi esély, hogy hirtelen megvonáskor 2-3 nap után delirium tremens (rohamszerű, akár halálos megvonási tünet) vagy alkoholos hallucinózis (tiszta a feked, de a hangok napokon át beszélnek hozzád) alakul ki.

2013. szept. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nyár előtt nem ittam csak ritkán. Amikor a barátnőm szakított velem, akkor kezdtem el őrült mennyiségeket inni, és borzalmas volt így ez a nyár... Most szeretném letenni az italt, de eléggé hozzászoktam ez idő alatt... Megpróbálom csökkenteni a mennyiséget, aztán végleg elhagyni, mert ez így nem állapot. Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 2. 15:13
 6/6 Kovács Mirtill válasza:
68%
Ha így folytatod, tartós tejet már ne vegyél!!!
2013. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!