Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől fehéredik be a pálinka...

Bici82 kérdése:

Mitől fehéredik be a pálinka főzéskor? Szeszfok sem az igazi.

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik főzéskor? Első, vagy a második? Az elsőnél természetes, amikor a cefrét főzöd le, de a másodiknál, az alszesz finomításnál már nem!
2013. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
másodikra is opálos.lehet nem fort ki rendesen?pedig szépen letisztult.
2013. dec. 8. 09:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ecetesedett meg a cefre? Hány fokos a párlat? Milyen anyagból van?
2013. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szilva!nem savanyúbb mint szokott.100 literből 5kg cukorral 7,2l 51fokos.jó cucc csak opálos.de lehet hogy+van a bibi!!!az öregem főzőcskézett előttem:-))szerintem tele lehet szutyokkal a főzőm:-((holnap kitakarítom.
2013. dec. 8. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég kevés lett belőle! 100l szilvából cukor nélkül is minimum ennyinek kellene lennie, 5 kg cukorral meg 10-12l körül. Na mindegy, tisztítsd ki a főzőt (én átszoktam gőzölni) és főzd le újra.
2013. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehet hogy nem desztillált vízzel higítottad, vagy nem volt megfelelően desztillálva. Nem a pálinka a hibás.
2013. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tele volt retekkel!!!!próbálkozom!!!majd írok.köszi mindent!!!!!!!!!! :-))))
2013. dec. 9. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
NE biliből főzz pálinkát!
2013. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pedig azt hittem hogy sikerül a bilis párlat!!!!!!!!!!minden ok!!! apám volt a hunyó!!!!köszi mindent!
2013. dec. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!