Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Néha a buszon érzem embereken...

Néha a buszon érzem embereken hogy jön belőlük a szesz szag! Mindenkin érződik ezek szerint, ha megivott 1-2 felest?

Figyelt kérdés
Vagy mitől függ ez? Most ha megiszok 1,2 pohár bort, vagy 1,2 felest, már 3 méterre kiszúrják, hogy alkoholizáltam?

2014. jan. 12. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen!
2014. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként akiken érzed a buszon, azok általában állandóan isznak/igénytelenek/alkoholisták.
2014. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Alkohol mindig jol erzodik a masikon.Minel tobbet iszik aztan annal budosebb tole...
2014. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos én nem csak a buszon érzem, nekem a szüleim alkoholisták. Valamennyire hétközben tudják maguk tartani, "csak" munka után isznak 2-3 felest és 1-2 sört. De hétvégén olyan szinten berúgnak, hogy szinte kómás állapotba kerülnek. Tegnap is ilyen volt apám, lefeküdt a kanapéra és egyszerűen fel nem lehetett ébreszteni, néha azt hiszem meghalt.

Summa summárum: tudom mikor érződik valakin az alkohol szag. 1-2 pohár bort nem fognak megérezni rajtad. Akin megérzed az már sokat ivott és általában a minőség nem számít neki, leginkább kommersz italokat isznak. Ezért érzed ezt a szagot.

2014. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Egy-két pohár bort, főleg ha evés közben iszogatod, még nem valószínű, hogy megéreznek rajtad, de többet már igen. A röviditalok meg általában még jobban érződnek.
2014. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
100%
1-2 italt is megérezhetnek rajtad (főleg, ha már felszívódott), de a magabiztosan terjengő szeszszagot a megemelkedett véralkoholszint okozza, amitől eleve érezhetően szeszes levegő jön a tüdődből. És mivel nem csak az etil-alkohol szívódik fel, hanem az egyéb erjedéstermékek is, természetesen az ital típusa-minősége is befolyásolja a szagot. Ha vodkát ittál, és kb. tiszta etanol dől belőled, az kevesebb méterről feltűnő.
2014. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól nyomja. Hozzáteszem, ez függ a vételkészségtől is. Egy italos, vagy egy bagós orrának nagyobb koncentrációjó piaszag szükséges, míg akad olyan is, aki ellenszélben is öt méterről kiszúr egy sört.
2014. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!