Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholtól lehet hízni?

Az alkoholtól lehet hízni?

Figyelt kérdés

Hétvégenként szoktam inni töményből fél litert + 5 üveg sört.

Haverom szerint ettől híztam fel 30 kilót.

Nehezen hiszem el.

Emellett keveset mozgok, sokat eszek. Logikusabbnak gondolom, hogy ettől hízok.

Kicsit gúnyosan mondtam is neki, hogyha látsz egy kövér embert, akkor biztos iszik, meg majd Te lebuktatod, hogy "nana, te iszol, ne hazudj". Nem kell megmagyarázni, te az alkoholtól hízol, ne tagadd :D

Kicsit kiparodizáltam.

Szerintem lehet hízni tőle, de nem sokat, ahhoz rengeteget meg kellene innia valakinek.

Mit gondoltok?



2014. febr. 8. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Az alkoholnak nagyon is magas a kalóriatartalma, szóval ha eleve sokat eszel + még iszol is, mint a gödény, akkor minimum 50%-ban ez az oka a +kilóidnak.

Csodálom, hogy ezzel nem vagy képben...

2014. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem. De, akkor is sokkal többet kellene innom ahhoz. Napi szinten, vagy kétnaponta, nem?

Ha így lenne, egy szavam sem lenne.

2014. febr. 8. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Ekkora italmennyiség ilyen életmód mellett több, mint elég az elhízáshoz.

2014. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen lehet. Az alkohol energiát ad a testnek és a test azt fogja először felhasználni, a zsírt pedig elraktározza. Mondjuk akik már erős alkoholisták, azok inkább le szoktak fogyni, mert ők alig esznek. De te ezért ne legyél az. :)
2014. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de a hízás eleinte azzal is kapcsolatos, hogyn a savas piától jobban kívánod a kaját, többet is eszel. Persze az alkoholnak önmagában is óriási a akalóriatartalma. Aztán amikor 10 év alatt tök alkesz leszel (mint én), akkor annyira étvágytalan leszel, hogy 20-30 kilót fogysz és kórházba kerülsz. Jól gondold meg.
2014. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A töményben van 2-2,5 dl alkohol, az 5 sörben kb. ugyanennyi, ez olyan mintha lehúznál fél liter étolajat.
2014. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sorry a sörben csak feleannyi
2014. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!