Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kaptam ajándékba 2 üveg...

Kaptam ajándékba 2 üveg Vodkát, egy Absolut nevűt, és egy Royal nevűt. Szerintetek melyiket adjam tovább ajándékba és melyiket igyam meg? (A szrabbat akarom ajándékba adni) Gondolom a Royal a jobb mert az kirájit jelent.

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az Absolut a jobb. De ha megnézed neten az árukat, szerintem abból is látod, hogy az Absolut drágább.
2014. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

"Gondolom a Royal a jobb mert az kirájit jelent."

Bele se merek gondolni, hogy lehet, hogy egyesek ilyen logika alapján vásárolnak a boltokban. :)

Egyébként az Absolut az egész tűrhető, a Royal meg egy alsókategóriás gagyi - azt ajándékba adni szerintem kínos, én furán néznék arra, aki azt akarná nekem ajándékozni - olyan, mint ha sörből Kőbányai világost vagy borból valami 300 forintos rettenetet adna valaki.

2014. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Tőled sem szeretnék ajándékot kapni! Kiráji????? Hány éves vagy?
2014. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A svéd Absolut vodkának nagyobb a presztízse, majdnem kétszer annyiba kerül mint a magyar Royal, de az utóbbi is tisztességesen elkészített vodka.


A jó vodkát a tisztaságával reklámozzák, nem a finom ízével, mert jó vodka az alkoholon kívül íz semleges (ezért jó mindenféle koktélhoz, gyümölcsléhez, ami ízt ad neki).

2014. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az Absolut vodka jobb, de szerintem a Royal sem rossz.
2014. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az Absolut üvegén ezernyolcszáz-valahányas évszám van mintha akkor alapították volna a céget és azt már megtanultam hogy az olyan termékek vagy üzletek amik ezzel hirdetik magukat gagyik. 1800-ban még üvegpalack sem volt feltalálva nemhogy a votka. Egy régi magyar regényben óvastam hogy az 1800-as években a magyar betyárok fakulacsbúú itták a bort, namost a svédek sokkal elmaradottabbak.
2014. júl. 17. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Na te is nagyon kulturált lehetsz. :D Vagy nagyon részeg.

Egyébként, egyet értek az előttem szólókkal. Viszont nem adnám tovább a Royalt senkinek, én az ilyen Royal vodkával takarítani szoktam, legalábbis azokat a foltokat amiket old az alkohol. Emlékszem mikor egy svájci rokonunk jött hozzánk , aki igencsak szereti a vodkát, és a feleségem vett egy ilyet, hogy majd ezzel kínáljuk meg. Na most én inkább eltettem az italos szekrény közeléből nehogy meglássa...

2014. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A harmadik
2014. júl. 18. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyenge troll vagy.
2014. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Absolut egy iható vodka, a Royal meg egy alsó kategóriás fos, olyan mint a borban a koccintós. A kommersz alaszka vagy budget vodka szintje, csak 2x annyiba kerül
2014. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!