Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Érdemes vennem egy olyan...

Érdemes vennem egy olyan szettet, amellyel otthon tudok magamnak sört készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra gondoltam, hogy mivel szeretem a söröket itthon főzhetnék magamnak. Persze csak saját felhasználásra, és évi 1000 litert, amit legálisan főzhetek. Szóval egy ilyen szett elég lenne arra, hogy néha főzzek magamnak pár liter sört? [link]

Azt gondoltam sűrítményt veszek, mert így elméletileg sokkal könnyebb kezdőként sört főzni. Mennyire könnyű elrontani? Illetve milyen minőségű sört tudok így elérni? Mert ha Steffl, vagy Spaten szintű söröket tudok főzni, akkor inkább meg sem rendelem, de ha már egy Soproni, vagy Borsodi közeli minőséget, akkor érdemes lehetne belevágni.



2014. dec. 26. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondolod, igényes vagy, és utánaolvasol megéri, vágj bele nyugodtan. Én már ittam többször is kocsmában házisört, rendszerint a rossz, de még iható kategória volt, ez persze nem jelenti azt, hogy ne lehetne jobbat.

Amúgy a magyar steffl szerintem jobb a borsodinál, hát még az osztrák.

2014. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kézműves sörfőzdék is így kezdtek bele. Fantasztikus eredményeket értek el.
2014. dec. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátomék már a harmadik rekesz sört főzték le nemrég, és finomak. Olvasgass utána, de szerintem megéri.
2014. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
KB 110 forintra kijön egy liter sör. Ha valóban utána olvasol, felülmúlhatod a fent említett márkákat.
2014. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van kedved bíbelődni vele, akkor érdemes belevágni, jobb mint a bolti.
2014. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!