Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy kerülhet 2600 FTba egy 5...

Hogy kerülhet 2600 FTba egy 5 PUTTONYOS TOKAI ASZÚ?

Figyelt kérdés
A bor azt hiszem 2004-es vagy 2005-ös. Kicsit kevésnek találom.
2010. febr. 23. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
amit manapság a boltokban veszel azoknak már köze sincs a szőlőhöz. így.
2010. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

nekünk van egy 1965-ös tokaji 5 puttonyos aszú

ki venné meg? árakat küldjeket :)

2010. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2010. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akciós talán?
2010. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"amit manapság a boltokban veszel azoknak már köze sincs a szőlőhöz. így"


Annyit legalább tudhatnál hogy a Tokajinak szőlőkhöz van köze.Hogy képzeled hogy üzletben hamisított Tokajit árulnak? Nem látsz te rémeket.

2010. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem lát rémeket hanem realista :D A boltos borok többsége (persze a nagyon olcsó pár száz forintosok) még mutatóba se láttak szőlőt.
2010. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2010. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
úgy látok rémeke, hogy van pár "borász" ismerősöm akik boltoknak küldik a ún. "tokaji" aszút. És tudod érdekes módon mint mondta: "A nagy bevásárló központokba kerül a szutyok, ami tele van aromával, stb... Neked meg oda adom a rendeset" És összehasonlítva az ízüket, hát valahogy inkább azt választanám amit nekem ad. És bizony láttam, elválasztva melyik megy a boltba és melyik jön hozzám, (amikor csinálják)
2010. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
19:57 hát akkor ez a borász ismerősöd maga alatt vágja a fát. mert ugye aki egyszer megveszi azt a "szutykot" és az nem ízlik neki akkor nem fog többet olyat venni. tehát csak a saját rossz hírét kelti ezzel az a borász aki így kiadja a keze közül a bort. Nem ezt mondom, hogy nincs igazad csak nem értem ezt a mentalitást. Én eddig abban a hiszemben voltam, ha egy hipermarketben megveszem a neves bort akkor azt is kapom.
2010. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

akkor sajnos tévedsz :)

Ez engem is szíven ütött , de mint mondtam, van pár ismerősöm is mind neves borász és mind így csinálja. Sajnos már állítólag kb 2002 óta, így én inkább a borásztól veszem meg, olcsóbb is, jobb is, beszélgetsz is egy jót :)

2010. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!