Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb whiskey, úgy...

Melyik a legjobb whiskey, úgy max 12 forint környékén?

Figyelt kérdés

Régebben ittam egy Jack Daniels No.7-et és viszonylag tudtam inni és meg is éreztem,ellenben nem rég kóstoltam a Johnnie Walker Red Labelt,az valami rohadt karcos volt vagy,hogy szokták mondani meg nagyon rossz utóíze volt,de azt hallottam a Black label viszont nem karcos és jó és ugyanezt hallottam a Gentleman Jackről is.

Sok jót hallottam még a Chivas Regalról,Ardbegről és nem tudok dönteni



2015. nov. 19. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
A piros johnnie valóban elég karcos, illetve a Ballantines finest és Jim Beam white is. A Jack Daniels sokkal lágyabb,vkönnyebben iható, ellenben alig van íze, az sem az igazi. Chivast illetve Ardbeget nem ittam még, ellenben fekete Johnniet igen, és az nekem nagyon bejött. Ízre én személy szerint nem sok különbséget érzek a piros és fekete johnnie közt, de a fekete nagyon selymes, könnyen csúszik magában is, ellenben a piros inkább csak gyömbérrel vagy kólával megy le.
2015. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
12 forintért bele se szagolatsz
2015. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:

7-8e fölött a legtöbb whisky elég jó, inkább az ízlésed fogja eldönteni, hogy mi kell neked. Én találomra fedeztem fel ezt az árkatgóriát, és nagyon kevés csalódás volt benne (a Chivas Regal és a Gentleman Jack pont ilyen volt, de ha csak az számít, hogy lágy íze legyen, akkor ezek se rosszak).


Ha az a fontos, hogy lágy legyen és bársonyos, akkor jó kezdés a Johnnie Black, ha pedig gazdagabb ízt akarsz, akkor mondjuk a Bushmills Malt 10. Az Ardbeg is jó, de elég füstös, nem ízlik mindenkinek.

2015. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1: Mit mondanál a Lagavulin-ra?
2022. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!