Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A sörtől csak sörhasam lesz...

A sörtől csak sörhasam lesz vagy van aki attól hízott máshova is?

Figyelt kérdés

Nagyon vèkony vagyok ès szüleim most szilveszterre vettek sok-sok sört, gondoltam hízás èrdekèben megiszogatom őket. De csak azokat az alkohol mentes söröket vettèk, gyümölcs ízesítèsűeket. Ami szinte cukor meg èdesítőszer, ezèrt gondoltam, hogy segítene a hízásban.

18L



2016. jan. 2. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hízni is fogsz tőle, de ezt egészségesebben is lehet.
2016. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
el fogsz torzulni
2016. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sörhas nem a hizástól van, hanem a máj/hasnyálmirígy nagyobbodástól, később pedig amikor már ezek kezdenek leállni akkor a hasüregi víz felgyülemlésétől..
2016. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen a sör valamilyen szinten hízlal, de nem annyira mint az üdítők. Különben ha hízni szeretnél inkább az étkezésen próbálj változtatni, nem sört vedelni
2016. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon okos lány lehetsz..
2016. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én egyszer azt olvastam, hogy beleid tágulnak a sok buboréktól, főleg ha jóllakva iszol sokat. Tehát nem is hízol. És nemcsak sörtől lehet.
2016. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Vègül leadtam erről a tervemről. Kèptelen vagyok mèg negyed sört is meginni, ízesített 2%-osból. Egyszerűen nem bírom az alkohol szagát,ízèt. Maradok a gyümilènèl:D
2016. jan. 7. 19:49
 8/8 anonim válasza:
Kár érte, csak mert imádom a sörhasú nőket.:D
2016. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!