Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy készül a "FÉNY" nevű ital?

Hogy készül a "FÉNY" nevű ital?

Figyelt kérdés

tudom hogy szódásszifonba vodka pohár aljára málnaszörp és bele a vodka, de milyen pohárba és mennyi szörp kell?

olvastam h 4c-sbe újnyi szörp többi vodka, vagy mégis milyen pohárba és mennyi?


2010. márc. 27. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Tök mindegy milyen pohárban, itt a Bárkában (innen származik :) feles pohárba adják, mi otthon 2 decis partypohárba szoktuk csinálni :D
2010. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb ennyi amit leírtál szörp ízlés és készlet szerint általában abból an a legkevesebb :) , a lényeg hogy amíg még habos a vodka mikor kinyomták addíg egyből a habot kel felhörpinteni
2010. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hm, én még nem hallottam erről soha, de felkeltette az érdeklődésem :D Milyen szódásszifon kell hozzá? És kb. annyi szörp, mintha vízzel csinálnám? És csak a habot kell leinni, és utána a többit? Köszii
2010. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Most jövök buliból ! Én már villogok a fénytől :D:D A lényeg hogy belenyomják a szifonból a poharadba a vodkát.. amig habos az egész pohár tartalmát huzóra !! Váljék egészségetekre :-)
2011. jan. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kutyus70 válasza:
Szódás szifonba vodka, és belenyomsz egy patront. a málnaszörp mennyisége szerintem ízlésed szerint. De vigyázat! Én sosem ittam, viszont mesélték, hogy nagyon kiüt már egy kisebb mennyiség is. Gondolom ez azzal magyarázható, hogy a szénsav hirtelen nagy mennyiségű alkoholt nyom a véráramba. Ezért ez (nagyobb mennyiségben fogyasztva) akár életveszélyes is lehet, mert kapsz egy alkoholmérgezést, és annyi...
2011. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Egy alkoholmérgezéstől még semmi baja nem lesz az embernek,kivéve ha nem tápos az egyén,kap egy jó kis infúziót,rosszabb esetben gyomormosás,aztán csókolom,rá se néznek utána az emberre.
2011. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!