Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi alkoholt kell inni...

Mennyi alkoholt kell inni ahoz hogy ne emlékezzek semmire?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy mennyi alkoholt kell inni ahoz hogy ne emlékezzek semmire?

Mennyi százaléknak kell lenni a véralkohol szintnek?



2016. jún. 10. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudható. Személyenként változik.
2016. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom hány %-nak kell lennie, de gondolom ivás közben senki sem méregeti a véralkohol szintjét, hogy elérte-e már azt a bizonyos mennyiséget. Testalkattól, májműködéstől, aznapi étkezés mennyiségétől függ.
2016. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Anita Szatmári válasza:
Ha felejteni akarsz az alkohol nem megoldás csak ront a hejzeten ! De ha olyatszeretnèl csinálni amit el akarsz felejteni akkor ne tedd mert valószínű hogy butaság!
2016. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem tavaly novemberben volt egy durva bulim ahol nem volt taljes emlékezetkiesés, úgy az események felére emlékeztem, aztán az este egy részére pedig egyáltalán nem. Ott fél üveg vodka és fügyülős, 2 jagermeister és 1,5 abszint volt ami kiütött. Azóta alig iszom. :)
2016. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*teljes
2016. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hogy véletlenül 1,5 dl pálinka és 3dl bor után már megtörtént, és olyan is hogy másfél üveg bor, egy tequila és két vodka után minden tisztán megvan.
2016. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy időszakom, mikor kiestek idők. Így viszont, soha nem emlékeztem, mennyit is ittam. Abban az időben, fél liter rövid és pár sör volt az alap. Utána mentünk bulizni, inni.

Egy ismerős/kolléga, 18 órától, 21 óráig, 3 fél literes páleszt itt meg. Akkor még dolgozott. A 4 üveg után már le kellett fektetni.

2016. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Lehet alkati kérdés is, én pl. matt részegen is emlékeztem mindig mindenre, sosem tudtam annyit inni, hogy kimaradjon valami. Egy időben pedig pont ezért kísérletezgettem, hogy nálam mennyi az az alkohol mennyiség amitől már nincs memóriám, de aztán feladtam.
2016. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az emlékezetkieséshez mindenképp kell pár feles tömény ha csak sört, bort, pezsgőt iszok nem fordul elő. Borból volt hogy megittam 3 litert, olyan részeg voltam hogy nem bírtam állni a lábamon de úgyis emlékszem mindenre. Nyilván sok mindentől függ, hogy mennyitől lesz emlékezetkiesésed. Én két hete kint a tűző napon ittam meg 5 óra alatt 6 felest meg 5 sört és akkor az emlékezetkiesés illetve a hányinger határán voltam, tehát nem hánytam és kb. minden megvan, de ha még 2 felest ittam volna akkor tuti hányás+képszakadás 1-2 órára. Mondjuk volt hogy 5 órás emlékezetkiesésem volt, akkor 3.5 deci 70%-os abszintot megittam 1 óra alatt. Nem tartozik a legkellemesebb élményeim közé.
2016. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Alkat függő.

Én soha nem tudtam magam "felejtősre" inni, mert előbb kihánytam mindent...

SZóval én minden bulira emlékszem, bármennyit ittam. Az agyam jobban bírta, mint a gyomrom. :-)


És az miért jó, ha nem emlékszel az előző estédre? Mert megtehetnek veled bármit, és nem tudsz magadról???

2016. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!