Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tegyek alkoholista vagyok?

Veronika19822008 kérdése:

Mit tegyek alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
2éve alkoholista vagyok,voltam többször elvonon de mindig visszaestem!most 4 honapja folyamatosan iszok!3 honapja fáj a hátam közepe 1 honapja a jobb oldalam meg itt is ott néha!Reggel arra ébredtem hogy szakad rólam a víz,a kezem teljesen el volt áztatva a sok izzadástól!Orvoshoz nem merek menni mert félek a halálos ráktól!Amúgy is félek féltem a haláltól amióta élek!

2016. júl. 27. 07:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te döntèsed.

A segìtsèg kèrès ès adás csak akkor működik, ha te is akarod.

Vannak erre kulturàlt segèlyszolgàlatok. De mindig te irànyìtsz ott is.

2016. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Félsz a haláltól és mégis iszol, tönkre teszed magad?

Ezen pedig csak magad tudsz segíteni. Abba hagyod és kész. Én is alkesz voltam, tudom hogy mi az. Ha máshogy nem megy lehet orvosi segítség is.

2016. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Énis imadok inni :) de nem felek a halaltol...elobb utobb valamiben meghalunk...:)
2016. júl. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A rákot nem az orvos okozza, ő csak diagnosztizálja.
2016. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A félelmed jogos, meg fogsz halni. Ahogy mindenki más is. Erre a következő 100 évben gyakorlatilag 100 százalék az esélyed. Szerintem nem az alkohol okozza a gondot, hanem pszichés eredetű lehet, fordulj pszichiáterhez.
2016. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
most írhatnám ,hogy "szokj le" de ez csak közhely... nem ,ami veled történik az a te döntésed akarsz vagy tudsz-e változtatni a sorsodon.Ha csak azért dolgozol,hogy igyál és céltalan élsz nap, mint nap akkor úgy is fogod élni,ha van célod ,amit elakarsz érni akkor megtudod tenni és kitudsz lépni az ördögi körből ,mert megvan az erőd ,akaratod hozzá.Lépj előre és ne nézz hátra,hagyd el a múltat bármiről is legyen szó ,mert az csak visszahúz . És néha szüksége van az embernek segítségre engedd,hogy mások segítsenek .Szerintem nem vagy egy sötét értelmetlen ember aki leírja mi a problémája akkor az képes megváltozni csak higgy magadban !!!
2016. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mivel az alkoholizmus egy betegség és lelki háttere van, ezeket a problémákat kellene feltárni szakember segítségével. Ne szégyelj újra segítséget kérni. Ez már jó, hogy ide is leírod, ez is azt mutatja, hogy változtatni szeretnél és elindultál a jó úton. KITARTÁS!!!
2016. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Keresd őket: [link]
2016. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a baj h már mindenki elfordult tőlem csak az élettársam van még mellettem de ő is iszik!Ő tart el mert most nincs munkám és hallani se akar az elvonókúráraról!Se pénzem se életem pedig eddig jól éltem!
2016. júl. 27. 09:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az elvonó után egy klubba kellene járnod, ahol a sikerrel leszokott sorstársaid pédája, ötletei is segíthetnének abban, hogy tiszta maradj, és legyen bátorságod orvoshoz menni. Mert nem vagy te olyan gyenge, amilyennek hiszed magad, csak a kétségeid tönkre tesznek. Csapatban könnyebb! Drukkolok neked! Ne tedd tönkre magad kérlek!
2016. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!