Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tartotok otthon alkoholos...

Tartotok otthon alkoholos italokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit és mennyit? Ha nem, miért nem?
2017. jan. 19. 20:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%
Már megittam mindet,úgyhogy nem.
2017. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nálunk általában átutazóban vannak az italok, vendégek, barátok hozzák, aztán a következő látogatásnál mi visszük magunkkal. Nagy átlagban 2-3 üveg van a spájzban, leginkább bor, ritkán egy-egy üveg likőr.
2017. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Pálinka mindig van, most van bor is, meg még pár doboz sör, ami megmaradt szilveszterről.
2017. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Persze, van bárszekrény a vendégeknek, meg csak úgy is. Bor, vodka, whisky, különböző likőrök vannak. Meg sör is szokott lenni, de az maximum 2 napot bír ki, mert megiszom.
2017. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Tartunk. Pontosan nem tudom mit meg mennyit. Van itthon pezsgő 2-3 üveggel, fütyülős pisztáciás macaron egy fél üveggel, valami bor vagy vermut, meg talán kettő üveg barnás lötyi, wiskey vagy brandy vagy mit tudom én mi az.

Sör és cider csak annyi ideig szokott lenni amíg meghűl.

2017. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mi lenne velem nélküle, ha inni akarok egyet? :) Kibírnám, de jobb, ha van.

Most sajna nagyon csóró vagyok, mindössze egy Russkij Standard vodkám van, már csak kb. 2 deci... Az gyorsan fogy, egy kisebb üveg nem tart ki egy évig sem. Illetve van egy sör is, ami elég a télre, inkább nyáron sörözök.

Ha lenne pénzem, lenne whiskym és tokaji aszúm és rumom is, ezek azért évekig ki szoktak tartani (a rumot nem tudom meginni, mert 80%-os, az sütibe, kávéba kerül, illetve borotválkozás utáni arcszesz :)).

Ketten vagyunk eme italokra.

Fontos, hogy legyenek itthon, ha nem is esszenciálisak, de sokfélét nem tartanék, nagyon válogatós vagyok és nagyon ritkán és keveset iszom.

2017. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Tartok és mértékkel iszok. Iskolás vagyok, érettségi előtt állok és 22 éves. Szükségem van a néhai stressz-elterelőre és bár néha józanabb állapotomban képes vagyok a falnak menni is, nem a pia-alkohol határozza meg az életemet. Hidd el, nélküle is nagyon jól meg van az ember. Szerintem az a legjobb, ha van alkoholos italod, de tisztában vagy vele, hogy mikor "alkalmazd". Rosszkedvkor, a barátod vagy barátnőd átba*szott", a csúny abeszédért bocs. Az alkoholizmus már más téma. Tudod, én megveszem, elrakom, kortyolgatom és megint veszek. Nem egyszerre iszom meg és senkinek sem javaslom.
2017. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Egy múlt heti borozgatásból visszamaradt egy harmad üveg vörösbor meg egy szintén harmad üveg fehér... szerintem a lefolyó lesz a végzetük :D
2017. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Fél üveg Captain Morgan van itthon jelenleg. Zubrowka is volt,de pár napja elfogyott,sör,bor szokott még lenni,más nem.
2017. jan. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy valakik még ilyen választ is lepontoznak. Talán jobban tudják, nálam mi van itthon? :D (7-es voltam)
2017. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!