Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem szabad az energiaita...

Miért nem szabad az energiaitalokat alkohollal keverni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
szűkítik az ereket, emelik a vérnyomást, növelik a pulzusszámot és ezek a hatások összeadódnak,ha együtt issza őket valaki. emiatt egy fiatal szervezet is könnyen szívinfarktust, agyvérzést kaphat.
2008. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Elvileg nem szabad,mégis bizonyos orszàgokba az italkàrtyàkon szerepel a példàul vodkàval kevert redbbull,és ugy gondolom,ha olyan nagyon veszélyes lenne,akkor ezt nem is keverhetnék föleg nyilvànos bàrokban...

Persze mértékkel fogyaszthato....

Ne nagyon kisérletezz,de szerintem egy-két pohàr alkohol redbullal keverve nem okoz gondot,legalàbbis én évek ota fogyasztom hétvégi bulikon,de semmi nem történt.

2008. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
2008. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
92%
Hát nem tom én egy doboz energiaitalt szoktam keverni egy üvegborhoz és naon isteni! És eddig semmi bajom nem lett tőle szóval én bátran ajánlom mert nagyon fini!
2008. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Erről még nem hallottam, de mi a red bullt keverjük vilmossal, és valami isteni..
2008. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
A lengyel barátaimnak úgy csúszik a vodka redbull, mintha vizet innának (igaz, néha úgy tűnik, hogy még az ereikben is vodka csorog). Én is mulattam már velük, nagyon finom, különösebb bajunk nem történt, igaz, hogy nem is vittük túlzásba. Tény, hogy sokkal jobban üt, mint mondjuk a vodka naranccsal.
2008. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Baszd meg levagyok pontozva,(màsodik vàlasz)

Mi a fasznak kellett lepontozni,hisz tényleg rajta van az itallapon a vodka redbullal keverve....

Vagy ezek szerint én egy különleges orszàgba élek?????????????'

Na mindegy....

2008. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Majdnem minden buliban energydrinkes pezsgőt / whiskeyt ittam, de mióta hallottam, hogy halált okozat és veszélyes leálltam vele.
2008. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Én is hallottam, hogy veszélyes, de szerintem csak annak aki amugy is szívbeteg vagy pl fejlődő szervezet. Én pl minden hétvégén pezsivel iszom a bombát és isteni. Igaz utána pörgök rendesen. szerintem ha ésszel csinálod nem lehet belőle baj.
2008. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
mi energiaitalba egy felest szoktunk önteni:) a redbull körtével a legjobb:) de amúgy semmi bajunk nem szokott lenni...
2009. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!