Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem kapható itt Magyaror...

Miért nem kapható itt Magyarországon Iceberg Vodka?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Amiért "mántengyú" vagy csomó más ital sem. A forgalmazó úgy véli, itt nem volna elég nagy piaca, túl nagy a konkurencia, ezért itt nem teríti.
2018. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Phoney ***** válasza:

1. senki nem ölt még pénzt az itthoni reklámjába


és


2. enélkül nem keresik annyian, hogy bárkit is érdekeljen a forgalmazása.



Mondjuk a honlap alapján ez az ital annyiról szól, hogy a megveszik a nagyüzemi kukoricaszeszt, aztán jéghegyből olvasztott vízzel hígítják fogyasztási szeszfokra, és ezzel eladják a világ nyolcadik csodájaként, a „legkanadaibb vodkaként”, meg ilyenek. Persze szereztek rá plecsniket is, de ahhoz nem kell különösebben jónak lennie.


Hacsak nem az ízesített változatokat keresed, akkor garantáltan van itthon olyan is az eddigi több tucat közt, amit nem tudnál megkülönböztetni az Icebergtől, mivel a natúr vodka a létező legkevésbé variálható italfajta.

2018. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából nem is az a furcsa, hogy itthon a Tescoban nem lehet kapni, hanem az, hogy még a neten se találtam olyan oldalt sem, ahol rendelni lehetne pl.

Ha esetleg valaki kóstolt már ilyet, kíváncsi lennék a véleményére!

2018. jan. 18. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es. Azért a Mountain Dew érdekes dolog. Régebben egyáltalán nem volt. Egy ideje van de csak 0.33-as azt viszont viszik mintba cukrot. Tescoba a pepsis hűtőbe a 0.33-as üdítők közül mindig az van elfogyva. Szerintem arra lenne kereslet, nagyobb kiszerelésre is, de ahogy mondtad ezen vodka esetében valószínű a kereslet nem elég nagy.
2018. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írod, a "mántengyú" fura jószág. Egyszer a 90-es években beharangozták a tévében, még saját reklámja is volt (elég jó), aztán egy évtizedre eltűnt a polcokról. 2-3 évre visszajött, aztán megint nem lehetett kapni. Most megint kapható, DE csak a dobozos változata, a kétlityis nem. Különleges "mántengyú"-t nem is lehet kapni, csak ha a neten rendeled meg, illetve a Sugárban van a földszinten egy Delikatesz üzlet, ott lehet vásárolni dobozosan. A kék színű a "Voltage!", a fehér a "White-out", a mangó a "Game over", a cseresznyés a "Code Red", a szurokfekete a "Black-attack", illetve van most egy új, 3 íz az egyben, amerikai zászlós kiadás. Ezek a változatok széles körben soha nem is terjedtek el Európában.
2018. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó hát ennyire nem ismerem a "mántengyú" változatait de azt tapasztaltam hogy az alapváltozatból a kis 0.33-as ami forgalomba van az nagyon fogy szóval ott nem a kereslet áll a háttérben, mert az alapváltozatra lenne bőven. Erdélybe van mindenféle kiszerelésbe onnan szoktam hozni pár 2.5 literes flakonnal mindig mikor megyek :D
2018. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nagy lett rá a kereslet...sokáig nem lehetett kapni, "kiéheztették" a népet, mert egyébként egy nagyon különleges ízű üdítő, persze, hogy amint megjelent, egyből újra ráraboltak. TESZKÓban gyakori esemény, hogy az egész készletet felvásárolják, de szerencsére már néhány "cigibótba" is lehet kapni, igaz, némileg drágábban.

Az extra változatok Budapesten sokba kerülnek, 350 forint egy doboz. SZVSZ a legjobb ízű a kék színű "Voltage!" fajta, de ez az új 3-az-1-ben változat is igen jó.

Én Lengyelből szoktam hozni a kétliteres változatot, Zakopane-ban szinte mindegyik boltban kapni, és hozzánk ez van legközelebb.

2018. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 stewie200 ***** válasza:

"Mantengyut" nagy kiszerelesben pesten a family marketben lattam akciosan (szent gellert ter)

A kulonlgesebb dobozosokat pedig a nyugatiban szoktam venni abban az edesseges boltban. Szerintem a voltage es a pitch black a leggfinomabb

2018. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó hír, skacok! Találtam Pesten a belvárosban egy "ámerikás bótot", ahol mindig van különleges "mántengyú". A Damjanich utcán található, a Bajza utca kereszteződése közelében, egy mini ételbár mellett. Elég jellegtelen cégére van, szóval nem volt könnyű meglelni.

20 forinttal drágább ugyan a "mántengyú", de legalább lehet kapni. A Sugárban jártam már úgy, hogy a Voltage! ízűből nem volt egy darab se...

2018. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!