Csak pezsgőt inni?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire gany ital a pezsgő? Hogy tuti full másnapos leszel tőle?
2019. júl. 8. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Inkább becsapósnak mondanám. Itatja magát, azt hiszed, hogy nem fog megártani, aztán egyszercsak fejbe vág. Én így jártam 2 üveg után.
2019. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Az egyik alkoholt sem azért találták ki, hogy hányásig igyuk őket. A suttyó proli is ihat pezsgőt, ott is vannak különböző árkategóriák.
2019. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a bajod 2-es. Csak fel tettem 1 kérdést amiben kb 10 szó ha szerepelt , de ebből megallapitottad hogy egy suttyó csöves vagyok ... (Taps)


1 es köszi a választ!

Lényegében arra irányult a kérdés hogy sokan azt mondják hogy sokkal masnaposabb leszel tőle mint bármi mástol. Én egyszer egy éjszaka vagyis délutántól megittam 5 üveggel. Rendesen berúgtam de nem voltam masnaposabb mint pl a sör unicum kombotol.

2019. júl. 9. 05:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan erről beszélek és láss csodát, pár szó is elég volt, hogy ezt megállapítsam.
2019. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez általában minden erősen szénsavtartalmú alkoholos italra igaz. Én nem mondanám gánynak a pezsgőt, mert van köztük azért tényleg igazán jóféle (pl. az egyik ilyen amit ismerek az egy olasz rosé pezsgő - asszem Villa Sandi - de mivel az is "itatta magát" ezért az első 3 pohár túl gyorsan csúszott le és már annyi elég volt hogy pillanatok alatt becsípjek). A pezsgő titka az, hogy lassan és mértékkel kell inni, így nem lesz durva berúgás és másnaposság a vége.
2019. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!