Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Oreo vagy Milka? melyiket...

Oreo vagy Milka? melyiket szereted jobban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Oreos Milkát
2021. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Milka. De a simát nem. Nekem túl édes, kell valami plusz bele. De szeretem, hogy krémes, lágy, könnyen olvad és jó töltelékeik vannak. Meg a süteményeik is jók, a fánkon kívül, az nagyon édes. Kekszes dolgokat még nem ettem, amit a Milka dobott piacra. Ha dobott egyáltalán...


Az Oreónak a keksze egész finom, bírom, hogy ropogós, de még is könnyen el lehet harapni. Egész finom is a keksze, bár 3-nál több egyszerre nem kellene. A töltelékét nem szeretem, túl édes és olyan furi íze van, számomra. Az epreset és azt a nagyon vékonyat nem tudom megenni, nem ízlenek. Nem tudom, hogy milyen termékeik vannak még, csak a jégkrémet kostóltam, de az nekem semmi újat, semmi pluszt nem adott.


Asszem van oreós milka is, ilyen "rudacska". Emlékeim szerint ízlett, mikor annó megkóstoltam.

2021. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Sima milka
2021. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Milka
2021. febr. 5. 17:11
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Milka. Az oreot hiába keverik ízekkel, meg van belőle vékony, dupla stb., azért a milkából sokkal több a választék, nagyobb az ízvilága.
2021. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy nézem. Csak úgy a sima milka csoki nem, úgy magában az oreo keksz finomabb. De ha már akármivel van töltve, keverve a milka, akkor a milka. Az oreo kekszét szeretem, de a töltelék miatt egynek elmegy. De igazából az oreo úgy ahogy van, ritkán jólesik, de felejthető.
2021. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Milka
2021. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
A Milka-t
2021. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Fehércsokis oreós milka😍
2021. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Milka csoki
2021. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!