Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megszerezni az...

Hogyan tudom megszerezni az egyik magyar starbucksban dolgozó személy nevét?

Figyelt kérdés
Sziasztok kérlek segítsetek

2021. jún. 14. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Elmesz es tole megkerdezed, mashogy nem megy. Erre nem gondoltal? 🤣 Vagy ha van kozos ismerosotok, akkor tole.
2021. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Kérdezd meg.
2021. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már régebben voltam és azóta egyszer sem volt bent, esetleg egy dolgozó tudna segíteni?
2021. jún. 14. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ferinek hívják
2021. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy mar nem dolgozik ott. Rakerdezhetsz egy dolgozonal, de sokszor annyira gyakran cserelodnek az emberek, hogy lehet akik ott vannak se ismertek, de egy probat meger.

Mondjuk en nem hiszem, hogy orulnek, ha egy munkatarsam kiadna egy random idegennek, remelem ilyen soha nem fog megtortenni velem :D

Lehet, hogy te epp nem vagy elmebeteg, de annyi hulye ember van a vilagban, soha nem lehet tudni.

2021. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
89%

Én ilyenkor rákeresek az adott üzlet Facebook oldalára, és megnézem a posztok lájkolóit, mivel általában az ott dolgozók szokták lájkolgatni őket. Ha szerencsém van rögtön megtalálom az illetőt, ha nem akkor a munkatársait keresem meg (ugyanígy) és az ő ismerőseinél, lájkolóinál keresem tovább az illetőt.


Így mindig megtalálom akit keresek.

2021. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!