Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi szinten fogyasztom az...

Napi szinten fogyasztom az energiaitalt,napi egyet de inkább kettőt és úgy ver tőle a szívem néha hogy azt hiszem olyankor hogy nem fogom túlélni de utána helyre jövök mindig. Belelehet halni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Erre való az energiaital. Ha nem bírod, ne idd. Igen, bele lehet halni, de ahhoz jóval többet kell inni.
2021. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Milyet iszol,mert nekem egyik sem hat.
2021. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez a mellékhatása a sok energiaitalnak. Nagy mennyiségbe bele lehet halni
2021. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen bele lehet halni, es hosszutavon ez nem fog jot tenni neked.
2021. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Nekem semmi bajom, de hatását sem érzem, viszont az ízét imádom.

Napi 2-3 lemegy

2021. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Az energiaital benne van a top 10 legkárosabb étel kategóriában. Ráadásul hatása is csak rövid ideig van,később viszont ennek az ellenkezőjét okozza.Teljesen fáradt leszel tőle. Igyatok helyette tiszta vizet.
2021. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál ennyi energiaitalt. Hosszú távon ennek súlyos következményei lehetnek. Én is szoktam inni de mondjuk heti kettőt. Tartani kell a mértéket. Arról nem is beszélve, hogy ha rossz érzés, akkor minek iszod egyáltalán? Csökkentsd ezt a mennyiséget jelentősen.
2021. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bele lehet halni, nyilván nem ebbe a mennyiségben, de ennyi már okozhat szívrohamot amely veszélyes mert sokszor észre se veszi az ember vagy ha igen akkor csak annyira enyhe tüneteket okoz, hogy nem tulajdonít neki jelentőséget az ember.


Igyál inkább naponta 1 vagy 2 csésze kávét, attól nem lesz bajod.

2021. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. aug. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!