Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Gyros egészséges?

Szerintetek a Gyros egészséges?

Figyelt kérdés
minden nap azt eszem
2010. szept. 4. 13:09
 1/10 anonim válasza:
58%

"minden nap azt eszem"

...akkor nem.

2010. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
NEM
2010. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

minden nap semmi sem egészséges. Változatosan kell enni, levest és gyümölcsöt is.

Egyszer-egyszer egészséges. (havonta egyszer)

2010. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó kaja, de nem kéne minden nap azt enni, kell a változatosság
2010. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
79%
én is ezen gondolkoztam, a gyros tál lényegében csak zöldség, hús, tejföl, (meg ami a tartárba kell), sültkrumpli, stb. tehát nem lehet annyira egészségtelen, a gyros is majdnem ugyanez, csak bagettben, nemlátok benne sok káros, egészségtelen dolgot, de mindennap tényleg nem a legjobb.. :D
2010. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát a tálat eszel SOK zöldséggel és sült krumpli nélkül (tehát otthon csinálsz mindent) és az öntet is "bio" akkor egészséges :)
2010. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 orsybaba88 ***** válasza:
86%
egészséges, mert van benne hús, zöldség és rost is, vagyis minden tápanyag, ami kell. de ha minden nap azt eszed, akkor nem mert így egyoldalú a táplálkozásod. egyél főzeléket, gyümölcsöt, rizst, meg minden mást is!!!!!!!!!!!!!! és csokit persze:)
2010. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

csomó zöldség van benne, ráadásul soványhús...szerintem nagyon is egészséges. Én biztos nem birnám minden nap enni, mert elunnám, de ha te ennyire szereted akkor, edd nyugodt lélekkel.

Én ugyanúgy nem értem azokat, akik a hamburgert ócsárolják. Mert ha rendes büfében veszed, és nem a mekiben vagy a burgerkingbe, az is egészséges: buci zsemle, 1 szelet hús, sok zöldség, esetleg sajt... Nincsen abban semmi rossz...

2010. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
minden nap túlzás.. mondjuk, h hetente
2011. aug. 29. 18:01
 10/10 anonim ***** válasza:
IGEN!
2019. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!