Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hetek òta romlott ìzt èrzek...

Nő32 kérdése:

Hetek òta romlott ìzt èrzek ès hányingerem lesz ha pl kefìrt,sajtot,vajat..eszek. De a tejfölös chipsel is ugyanez a helyzet. Sima tejet gond nèlkül megiszom. Állandó szèdülès ès fáradtság. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tejtermèk

2022. febr. 28. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Két opció létezik:


- covidos vagy, ezt a szédülés fáradság is alátámasztja


- laktózintoleranciád alakult ki (lehet, hogy pont egy lezajlott covid miatt)

2022. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Laktóz bajod nem lehet, ha a tejet gond nélkül tudod inni. Covid lesz az!
2022. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Csinálj egy rendes covid tesztet, ami a korábbi fertőzést is kimutatja. Nem kezdtél valami új gyógyszert szedni ezzel egyidőben?
2022. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan ez volt velem. Csak még a covid előtt is. Néha előjön.
2022. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőm nagy ínyenc volt sajtfogyasztás tekintetében. Aztán mióta átesett a covidon (több mint 1 éve), egy falatot sem tud lenyelni, mert állítása szerint mindegyiken egy nagyon kellemetlen, romlott ízt érez csak.
2022. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én covid után keserűnek érzem a mentolos fogkrémet. Lehet hogy az vagy vagy esetleg voltál
2022. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Covidon novemberben estem át, eddig semmi problèma nem volt.Tegnap már a narancson is èreztem az a bizonyos ìzt.őrület határán vagyok.Valakinek valami bevált praktika esetleg

2022. márc. 1. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy MOST vagy covidos gyenge formában, valamelyik másik mutánssal, ami nem a novemberi. Egy tesztelést megérne.
2022. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Sajnos nincs rá praktika, magától jön és magától megy. Lehet akár hónapok is, míg helyreáll.

Az egyetlen praktika talán a fokozott az immunerősítés...

2022. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!