Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik főzelék ízlik legjobban?

Melyik főzelék ízlik legjobban?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 16:37
A kérdező szavazást indított:
Chilis bab csicseriborsóval.
Marokkói csicseriborsó.
Zöldséges lencseragu.
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A harira (marokkói csicseriborsóleves) egyik kedvenc ételem. Szoktam hígabb levesként is és főzelékként is készíteni. Ilyenkor rövidebb lével főzöm és a végén kókuszfőzőkrémmel habarom.


A csicseriborsós chilis bab, vessetek meg, nekem nem ízlett. Egyszer készítettem, de nekem az jobban bejött a bab-kukorica párosítással.

2022. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én még nem ettem chilis babot csicserivel, de engem sem fog meg a gondolat, pedig külön mindkettőt imádom. De a csicseriborsó lényege pont az a resség, ami egy chilis babnak igen szarul állna.
2022. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem viszont kifejezetten bejött a csicseris chilis bab, szeretem a mexikói kaját és ez így megcsavarva mennyei lett :)
2022. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Egyik se. Borsó, lencse, krumpli. Ezeket bármikor megeszem.
2022. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Egyiket se kóstoltam még, de ezek után kipróbálnám😋
2022. márc. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!