Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bravos classis kave gyenge...

Bravos classis kave gyenge vagy erős? Főz valaki ilyet otthon? Milyen kávét isztok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Mi szarvasi kávéfőzővel főzünk és évek óta csak Bravost. Ez egy jó kávé, még minden vendégünk dicsérte.

Megfelelően erős, kellemesen aromás és nincs olyan keserűre pörkölve mint pl. az Omnia. Szeretjük!

2022. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki egy 25 dkg-al, mert ízlések és pofonok! Mi szeretjük és kotyogósunk van, de amúgy is, a kávé erőssége a kávé-víz arányától függ.
2022. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

A lavazza a kedvencem ami még megfizethető számomra.


Nekem a minél harsogósabb, aromásabb, erősen pörkölt íz fontos.

2022. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Bravost iszunk, szeretjük. Kellően erős, de nem keserű. Igaz, mi a jó öreg kotyogóst használjuk mindigóta. 😁
2022. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szarvasi főzőnk van, a Bravos nekem nem jött be. Sárga Tchibo a favorit. De anyukám évek óta Bravost iszik,ipari mennyiségben, ő szereti.
2022. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bravost veszünk mi is, szemeset és daráljuk. Kotyogóssal főzzük. Mi nagyon szeretjük, mást nem is nagyon szeretek inni. Elég erősre főzzük, és én feketén iszom, úgyhogy félholt állapotomból is felébreszt. :D
2022. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erős, mert robusta kávéból van, amelyiknek magasabb a koffein tartalma. Nem szoktam ilyet venni, de rokonomnál már ittam. Ha már olcsóbb kávé, akkor inkább a segafredo intermezzo-ra szavazok.
2022. szept. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!