Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki ismeri ebből mind a két...

Ki ismeri ebből mind a két típust és meg tudja mondani hogy mi a különbség a gyakorlatban merthogy ígyis a másfélszerese. Mert elvileg jobb a feketét másfélszer annyiért mint dupla áron de vajon miben jobb a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Valaki ismeri ebből mind a két típust és meg tudja mondani hogy mi a különbség a gyakorlatban merthogy ígyis a másfélszerese.

Mert elvileg jobb a feketét másfélszer annyiért mint dupla áron de vajon miben jobb a gyakorlatban?


[link]

[link]


2023. márc. 24. 11:47
A kérdező szavazást indított:
/kenyersuto/russell-hobbs-18036-56-p159615
kenyersuto/panasonic-sd-r2530kxe-kenyersuto-p252580
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tapasztalatom nincs, de a táblázat alapján a Russell-Hobbs-ot választanám.

2023. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az olcsóbbat?


És milyen szempontok alapján mert én meg se értem...

2023. márc. 24. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem rossz márka, de az eltérő tulajdonságok nem a drágább felé vonzanak.

Panasonic 100 wattal kisebb teljesítményű, viszont a programok száma közel háromszoros.

Amíg volt gépem, kb. három volt, amit használtam, de inkább csak egy. A Panasonic húsz centivel szélesebb, 6 centivel magasabb, a kenyér mérete +1 dkg.

2023. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ott a márkát kell megfizetni? Mindkettő egylapatis?
2023. márc. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!