Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi annak a csokis croissant-na...

Mi annak a csokis croissant-nak a neve ami..?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta keresem azt a csokis croissant a gyerekkoromból amit mindig iskolába vittem! Leginkább kisebb pékségekben, vagy kisebb boltokban abc, cba lehetett kapni. Az egész tetején csoki öntet volt és ha jól emlékszem kevés kókusszal is meg volt szórva. Átlátszó csomagolása volt és azt hiszem kék és sárga színű volt a logó. Még 10 éve lehetett kapni azóta nem tudom hogy árulják-e még. Én sajnos az interneten nem találtam róla semmit.

2023. máj. 18. 08:59
 1/3 L.. István ***** válasza:
100%
Valami rémlik. Ha lehetne kapni már biztos belefutottál volna valahol.
2023. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyant a somogyi Európa Pék Kft is gyárt/gyártott. A logó is stimmel, mert kék sárga az nekik.

Jelenleg a Lipóti pékség csinálja azokat a péksüteményeket, mert megvette a gyárat.

Ez nem croissant, de olyant is készítenek, itt Somogyban néha lehet a csomagolt verzióval találkozni még.


[link]

2023. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2023. júl. 2. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!