Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vélemények a manutea.hu-ról?...

Vélemények a manutea.hu-ról? Vásárolt már valaki tőlük?

Figyelt kérdés

Mostanában valamiért folyton mentateát szeretnék inni. Eddig a 'Gyuri Bácsiféle 'Téli Teát' ittam, de jó lenne kicsit faragni a költségeimen, így olcsóbb alternatíva után néznék. Próbáltam már filteres teát is, de annak valahogy gyógyszer íze volt. Sajnos, nem tudom megmondani, hogy milyen fajta volt. A Müllerben is vettem szálas mentateát, de az se jött be igazán.

Így kinéztem magamnak ezt:

[link]

Ami zavar, az az, hogy amikor rákérdeztem, hogy mégis mi a tea lejárati ideje, akkor semmi konkrétumot nem írtak.

Ha esetleg vett már valaki valamit ettől a bolttól, jók voltak azért a tapasztalatai? Továbbá, ha tudna valaki mentateát ajánlani, azt is szívesen venném.

Köszönöm!



2023. júl. 28. 13:50
 1/1 A kérdező kommentje:

Hát, tettem egy próbát. Teljesen korrekt és viszonylag gyors volt a kiszállítás (3 nap). Rendeltem háromféle teát: 'tuareg menta', 'körtés' ill. 'sárkánygyümölcsös' teát. A menta tea piszkosul erős, legalábbis a Gyuri Bácsi teája után annak éreztem. Két kiskanállal tettem bele egy elég giga bögrébe (900 ml), és még így is kimondottan 'ütősnek' éreztem:)

A körte tea ízlik a legjobban és a sárkányos a legkevésbé.

Rendeltem még 'Ecuadori kakaóport' is. Eddig ghánait fogyasztottam, hát, az ecuadori lényegesebben erősebb. Már színre is sötétebb.

Összességében jónak mondható az első benyomásom erről a boltról:) A körtés teát biztos fogom még rendelni:)

Amennyiben lenne még hozzám hasonló hezitáló, konkrétan ezeket a teákat / kakaóport rendeltem:

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. aug. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!