Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tegnapi felszelt, kicsit...

Tegnapi felszelt, kicsit megbarnult burgonyát el lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
Tegnap el kezdtem csinálni a vacsorát, de későn vettem észre, hogy nincs darált hús itthon, így benne hagytam a kivajazott tepsiben a nyers burgonyát, beraktam a hűtőszekrénybe lefóliázva. Ha holnap ebédre csinálom lehet baja vagy dobjam az egészet el?

2023. okt. 21. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Semmi baja. Ne legyél ennyire agymosott és életképtelen, hogy egyáltalán eszedbe jut az ellenkezője. A megtisztított krumplit egyébként vízben szokták tárolni.
2023. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tényleg erről a kérdésről az jutott eszedbe, hogy agymosott és életképtelen vagyok, csak mert megkérdeztem egy olyan dolgot, amit nem tudok? Eddig így tanultak az emberek, de gondolom te már úgy bújtál ki az anyaméhből, hogy a világ összes tudása a fejedben volt.


Igen, az világos, de az összevágott és vajas tepsibe rakottat nem raknám szívesen át a vízbe. És azt sem tudom, hogy 2 nap elteltével nem indulnak-e el olyan folyamatok, amik az ételem ízét megváltoztatnák vagy gyomorrontást okoznának.


Legközelebb ne méltóztass válaszolni, ha rendes, emberi hangnemben képtelen vagy rá.

2023. okt. 21. 16:38
 3/8 anonim válasza:
0%
Ki nem állhatom a burgonyát
2023. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 harebell ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja nem lett hűtőben.
2023. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

"Igen, az világos, de az összevágott és vajas tepsibe rakottat nem raknám szívesen át a vízbe."


Miért, mert vajas lesz a víz és legalább 3 Ft-nyi veszendőbe menne? Netán a kis kezecskéd?


Mondom én, hogy életképtelen vagy. (#1 voltam)

2023. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te sem jársz sokkal előrébb, ha egy anoním oldalon adod ki a frusztrációd, ahol arcot nem kell vállalni. Bagoly mondja verébnek...
2023. okt. 22. 08:04
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm!
2023. okt. 22. 08:05
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Sült krumplinak jó lesz.
2023. okt. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!