Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pizzát késziteni a nem pizzára...

Pizzát késziteni a nem pizzára szakosodott szakácsok is szoktak? (mint pl Gordon Ramsay, Bede Róbert stb) ők ugye séfek, gondolom más ételekkel foglalkoznak.

Figyelt kérdés
Hogy érthető legyen, gondolom mindenki látott már Gordon Ramsay,Bede Robi, Jamie Oliver stb főzős músort, hát nem éppen pizzával álnak elő, . Azt szeretném kérdezni, hogy az olyan mesterszakácsok mint ők, mennyivel tudnak esetleg finomabb pizzát csinálni, mint az átlagos ember mondjuk otthon vacsira.? Ill mennyire jellemző az ilyen "szintü" séfekre, hogy pizzát sütögetnek? (NEM NÉZEM LE A PIZZÁT MINT KAJÁT, én is imádom de ha látok főzős müsorokat hires séfekkel, vagy kevésbé hiresekkel, hát sokkal extravagánssabb ételekkel állnak elő)
jan. 4. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Persze, miért ne szoknának? Csak mert munkában gourmet fogásokkal kell előrukkolnia az embernek, otthon például simán süthet egy alap rántottát vagy épp pizzát, vagy ehet egy sima sonkás szendvicset.
jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 L.. István ***** válasza:
33%
Tv-s műsorban nem szoktak, a magánéletben ki tudja.
jan. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
b#zdmeg, mi ez az ostoba kérdés
jan. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint normál szakácsként szoktam pizzát is sütni.Nem ördögtől való.

A nagyobb séfek is készítenek.

jan. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, . Pontositanék, nem otthonra gondoltam, hanem étterembe vagy hasonló helyeken. Azt sem igazán értem tv-be miért nem látni, hogy sütnek 1-1 pizzát néha . (youtubeon Gordon Ramsay videót találtam ahol a pizza sütést mutatja, de tv-be nem értem miért nem látni ilyet)
jan. 4. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Étteremben vagy tv-ben persze hogy nem. De nem azért mert ne tudnának, hanem mert ott általában más az elvárás.
jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 köszi
jan. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!