Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért utálja az internet népe...

Miért utálja az internet népe az ananászt a pizzán?

Figyelt kérdés

Tele van a net mémekkel, komolytalan, kisebb részben komoly posztokkal amik valamiféle emberiségellenes bűncselekményként tekintenek az ananászon a pizzára. Miért?


Nekem is van egy rakás feltét, amit sose tennék a pizzára: meg nem enném ananászos, sonkás, virslis, brokkolis, sültkrumplis pizzát, ketchupnak sincs semmi keresnivalója a pizzámon. De eszembe se jut egyik összetevőt sem ekézni, aki akarja, felőlem nyugodtan egye mindet 😃 Az ananásszal miért vannak sokan másképp?


jan. 23. 12:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az internet népe utálja, hanem egy részük és összeveszik a két tábor. Aminek semmi értelme, mert ízlés kérdése. Egyébként Olaszországban is van olyan pizzéria ahol van ananászos pizza. (láttam)
jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, bárki bármit ír. Nem mondja senki, hogy ez egy autentikus olaszos pizza, de attól még lehet finom annak, aki szereti az ananászt. Én a jól megpakolt magyaros vastagtészás "pizzát" is ugyanúgy szeretem, mint a vékonytésztás olaszosat. Nem értem, akik hőbörögnek azon, hogy ez nem autentikus, nem is pizza, miért kéne mindennek annak lennie?
jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!