Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért mondja itt a sok okos,...

Miért mondja itt a sok okos, hogy aki használ vegetát azt nem engednék a konyhába sem?

Figyelt kérdés
febr. 24. 16:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
26%
na ilyenkor meg neked is kifogy az ellenérv, jön a személyeskedés. te sem vagy különb. vagy rosszul látom? a vegeta pontosan ugyanolyan xar, mint a többi más, amit magadba tömsz. csak azok nem okoznak ekkora felhördülést.
febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
27%

"16-18-as: aki nem eszik vegetát, mert tele van szeméttel, az nem eszik olyan felvágottat sem, amiben ilyenek vannak, nem eszik zacskós tésztákat meg leveseket sem."


persze, hogy nem, átmegy fényevőbe :D jaj, hagyjuk ezt. itt nyilván mindenki bioboltból eszik, bio eteleket, csokoladét se eszik soha senki, semmi olyat, amiben E-betűs van :D azért áll a lakosság egészségügyileg olyan jól. jaj, de biztos a sok vegetától:D

febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
69%
tudod melyik édességből fogy majdnem a legtöbb? a nutellából. mi van benne? csupa egészséges dolog :D 2-3 kanállal ha betolsz az persze nem gond, de 1 kiskanál vegeta a levesbe rémálom :D
febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Látom, direkt veszekedni akarsz.

De rengeteg ember nyers alapanyagokat vesz - zöldségek, hús, gabona - és otthon készíti el belöle az ételeket, EZÉRT nem kell feldolgozott élelmiszereket vennie.

febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
22%
ezzel nincs is baj. ki beszél erről? arról beszélek, hogy itt mindenki jatsza magát, hogy így xar a vegeta meg úgy xar, miközben masból úgyis bevisz egy csomó más ízfokozót meg E-betűst. de azt se mond hogy mindenki munka után hazamegy es neki áll fözni. soha senki nem eszik gyorsétteremben sem, nyilván azért vannak mindig tele, nem esznek fagyasztott cuccokat, senki sem vesz sose konzervkaját. én nem veszekedni akarok, hanem leírom a véleményem az emberi kétszínűsködésről, mégha ez nem is tetszik. én eszek mindenből. minek titkolni.
febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
29%

22


Ipari tápokkal etetnek minket.A levegő amúgy is szennyezett.A víz is...Az emberiség is beteg.Fertőzött a test a lélek és a szellem ..Hát,akkor már nem számít semmi.Egyel több vagy kevesebb méreg nem oszt nem szoroz.Ugye?Folyjon a szesz a sör.Legalább a kedvünk legyen jó.

febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
29%
erről van szó. ipari szarokat kapsz a boltban, úgyis azt fogod enni. akkor most 1 kiskanál vegeta okoz ekkora traumát mindenkinek a konyhában? de amúgy arra kiváncsi lennék, hogy amikor pl sült húst készít valaki, ahhoz mit használ. 99%-ra merem állítani, hogy mindenkinek van otthon legalabb 1 zacskó vagy knorr vagy maggi valamilyen fűszerkeveréke. halászlé kockát se használ nyilván senki karácsonykor azert láttam decemberben a bevasárlókocsikban :D
febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

25-ös: Elvileg minél kevesebb valamivel viszel be káros anyagokat, annál jobb. Ha egy csomó valamiben adott és nem tudod elkerülni, akkor is észszerü a többi helyen kiiktatni, amit csak lehet.

Ha az ivóvíz nem egészen optimális, attól még nem megoldás, ha teleöntöd vegyszerekkel, mert "már úgysem tiszta", a levegönél sem mindegy, hogy a meglévö szennyezödéshez még hozzáadsz egy csomó dohányfüstöt, mert "úgyis koszos a levegö", stb.

Értelmes ember tudomásul veszi, hogy van, amit nem lehet elkerülni, de ettöl még ahol lehet, ott csökkenteni próbálja ott, ahol erre lehetösége van.

febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
46%

ma 17:37


ezzel teljes mértékben egyet értek. de az nem azt jelenti, hogyha az egyiket lefikázom, hogy fuú az mekkora bűn, akkor a masik, amit eszem az jó.


ez az erős pista:

Összetevők: nyers erős fűszerpaprika darálmány (87%), étkezési só, sűrítőanyag (xantángumi), étkezési sav (citromsav), tartósítószer (Kálium-szorbát)


ez is ugyanolyan konyhai tartozék, tuti ez is sokaknak van otthon, a legtöbben pont a húslevesbe szokták tenni, és tuti olyan is, aki a vegetát fikázza. szóval érted mi a gondom?

febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem használok, mert mindig ugyanolyan ízt ad az ételhez, amit utálok. Olyan egyenízű lesz az étel. Én zöldség alaplevet szoktam főzni, és azt használom fel. Aminek mindig más, szezonális íze van. Amitől nekem sokkal jobban ízlik az étel.
febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!