Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Szép kártyára havonta...

A Szép kártyára havonta kapott pénzből szoktatok takarékoskodni vagy "felélitek", és hónapról hónapra éltek belőle ?

Figyelt kérdés
Mennyit kaptok rá ? Rendelgettek belőle vagy tartalékoljátok ?

#rendelés #tartalék #SZÉP Kártya #foodora netpincér foodpanda #mcdonalds kfc burger king #hétvégi étel rendelés
febr. 27. 19:03
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Én havi 22500-at kapok rá, és általában hétvégente szoktam rendelni gyorséttermekből vagy pizzériákból .

De most azon gondolkodom, hogy nem nyúlok hozzá, hanem megvárom az év végét vele és majd akkor rendelek kaját :)

Ti hogy szoktátok csinálni ?

febr. 27. 19:05
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem költöttem el. Felhalmozódott nagyobb összeg, abból vettem szemüveget és megyek el masszíroztatni.
febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
100%
4500 forintot kapok havonta csak, szóval se felélni, se takarékoskodni vele nem tudok, annyira kevés. Csak élelmiszert veszek belőle a boltban, ennyiből több napra ki tudok hozni ebédet. Párom többet kap, ő általában kajarendelésre költi el.
febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%

Nettó 34e Ft kapok, de jelenleg nem igazán tudom elkölteni, mert átlagosan csak heti egyszer rendelek. Csak azért meg nem rendelek, hogy elköltsem. Így halmozódik, de időről időre jön valami lehetőség arra, hogy elköltsem.

No meg, lehet idén is elkölthetővé teszik majd valamikor a boltokban, hogy pörgessék a fogyasztást. Nem lepődnék meg.

febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló, hogy hogy csak 4500-at kapsz rá ? Hol dolgozol ?

Mondjuk van ahol semmit nem adnak ... De ez akkor is nagyon kevés sajnos .

febr. 27. 19:58
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én havi 10et kaptam, 80 gyűlt össze, akkor kezdtük "felélni", főleg ételrendelésre, étteremre. A párom havi 5öt kapott, de megszüntették náluk. Időközben én elmentem szülési szabadságra, így már én sem kapom. Ezt amúgy értem különben, de az utolsó ledolgozott hónapomra se akarták megadni, kérvényezni kellett.
febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
100%
Egyetemen vagyok tanársegéd, itt csak ilyen minimális összeget adnak. :D
febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Én az első munkahelyemen kb. 5 éve 10 ezret kaptam, ami már akkor is kevés volt. Rendelésre használtam és apám SZÉP kártyájához volt társkártyám arról is ételt rendeltem.

Haverom szép összeget kap amiből lehet takarékoskodni is, ők étteremben szokták használni és esetleg amire engedik.

Most kezdek egy új munkahelyen ahol elvileg lesz, szerintem maradok az étel rendelésnél majd.

febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
Abból ebédelek minden nap. Bőven marad belőle év végére is.
febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
10%
Gergely Litkai: Ode to a Beautiful Card
febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!