Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik valami víz ízesítő?

Létezik valami víz ízesítő?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem tudom meginni a vizet, szénsavas üdítőket, gyümölcsleveket nem szeretem. Azóta csak teát iszom, már kezdem unni.

Jana ízesített vizek jólesnek, de sok felesleges műanyag szemét, ha az ember csak azt issza.

Mivel lehetne ízesíteni a vizet?


márc. 22. 20:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
48%
Az aceszulfám-K-val és szukralózzal ez aztán marha egészséges, 10-es. Ráadásul írta a kérdező, hogy nem akar műanyag szemetet termelni.
márc. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%
Jedlik Ányos,belerakta csak működtetni kell.
márc. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem mert a vízben nem oldódik fel semmi...
márc. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
Waterdrop, ezt már linkelte valaki. Friss vagy fagyasztott gyümölcs, menta, uborka, citromfű
márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
29%
Petrezselyemgyökér,zellergumó,sárgarépa,petrezselyem,cukorborsó,hagyma,fokhagyma,só,bors,pirospaprika,kömény.Ezeket beléteszed egy fazékba aztán fölöntöd vízzel.Majd forralod.S egy idő múlva kész az ízesített víz.A leves.
márc. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%
Én narancsot, citromot dobálok bele
márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
Citromlé, cukor pl
márc. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
Citrom,narancs
márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
46%
Waterdrop, 1db kocka majdnem 300 forint, így vehetne ice teát is...
márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
19, de nem mindenki akar állandóan feleslegesen műanyag flakonokat venni. Én levelezőn tanulok, Zegről járok Bp-re. Reggel viszem a kulacsomban, amit akarok. Az egyetemen van vízadagoló automata, napközben újratöltöm, dobok bele egy kockát és kész. Így nem kell vagy reggel eleve két üveggel elindulnom, vagy abban a minimális időben, ami van arra, hogy elérjem a vonatot, még vásárolni is. (és igen, nekem arra a három, sokszor késéssel 4 órára is kell valami folyadék)
márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!