Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha egyedül élnél, mi lenne az...

Ha egyedül élnél, mi lenne az az élelmiszer, amit semmiképpen nem vennél meg a konyhádba? De jelenleg a családod miatt pedig ott kell lennie, pedig te nem szereted.

Figyelt kérdés

Kezdem: túró, mazsola, disznóhús, csirkehús (kivétel a csirkemell), alma, bármilyen tészta, szilvalekvár, baracklekvár, joghurt.


Rendesen idegesít, hogy ezek itt vannak a házban és hogy ezeket hogy lehet megenni. Be se hoznám ha lehetne választanom.



ápr. 1. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Te mégis mit eszel?
ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
A nutella az amit nem eszek meg, pedig itt kell rakosgatni jobbra balra a tesóim miatt.
ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Hmm, pl mandarin és narancs amit én nem vennék magamnak, mert utálom. 1-2 darabot veszek, hogy ne rohadjon ránk.



Vagdalthús, szardínia, paradicsomos hal, konzerv spagetti. Ezek nem zavarnak, a párom mint vésztartalék berak párat a szekrény hátsó sarkába, és ha épp nincs kedv főzni, vagy ha nagyon betegek vagyunk, hónap vége van, akkor van valami gyors és egyszerű kaja.

De ilyenekm nekem is van, csak az emyém thai ramen tészta, amit meg ő nem eszik meg.



A többiben meg egyetértés van 😆

Májatmeg belsőségeket, ilyen zödségekkel vagy olvadós sajttal töltött felvágottat, szárított szója granultátumot, pacalt, konzerv gombát köszönjük, de meghagyjuk annak aki szereti.

ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Sok olyan van, amit nem vennék meg, de nem is leszek tőle idegbeteg, hogy van itthon. Ha nálad ez ennyire súlyos, akkor keress fel egy pszichológust
ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Sok édesség ki lenne lőve pudingokkal,tejberizzsel.Növényi tej,formakenyér stb...
ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Alma, körte, banán, narancs, szőlő, eper, mandula, dió, mogyoró, sültkrumpli, burgonya, paradicsom, uborka, sárgarépa, brokkoli, káposzta, zeller, padlizsán, spenót, kelkáposzta, karfiol, kukorica, paprika, chili paprika, citrom, lime, grépfrút, mangó, ananász, avokádó, sárgadinnye, dinnye, citromfű, kapor, petrezselyem, koriander, bazsalikom, menta, rozmaring, oregánó, tárkony, majoránna, szegfűszeg, fokhagyma, hagyma, vöröshagyma, snidling, fehérbors, feketebors, színes bors, római saláta, jégsaláta, rukkola, csicseriborsó, lencse, fehérbab, vörösbab, feketebab, zöldborsó, fasírt, kolbász, sonka, szalámi, csirkemell, pulykamell, marhahús, sertéshús, bárányhús, lazac, tonhal, szardínia, garnélarák, kaviár, sajt, tejföl, tejszín, vaj, olívaolaj, napraforgóolaj, lenmagolaj, szezámmagolaj, dióolaj, mandulaolaj, tápióka, kuszkusz, bulgur, quinoa, rozs, árpa, zab, rizs, tészta, spagetti, lasagne, tortilla, bagett, pita kenyér, búzaliszt, teljes kiőrlésű liszt, sör.
ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
A majonéz és a sör. A majonézt gyerekkorom óta utálom, pedig anyuék sokszor vaj helyett is azt kenték a szendvicsükbe. A sörnek meg a szagától is rosszul vagyok.
ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Savanyúság, paprika
ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Van sok dolog, amit nem eszek, pl nem szeretem a banánt, nyilván nem tartanék otthon, hogy aztán kidobjam.

De azt nem tudom megérteni, hogy hogyan zavarhat valakit az, hogy ott áll a polcon egy lekvár, amit ő nem eszik, más viszont igen. Ez komoly mentális problémákra utal. Nem viccből írom, hogy szakembernek kéne látnia, mert aligha az alma áll a problémáid valós hátterében.

ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok oylasmi van, amit magamnak nem vennék meg, nem fogyasztom, de abszolút nem érdekel, ha más miatt van otthon, akinek más kell, mint amit én szeretnék, az csak rá tartozik.
ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!