Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen ital? Ez megoldh...

Létezik ilyen ital? Ez megoldható?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan italt, aminek tömény alkohol íze van, mondjuk pálinka, de nincs benne semmi alkohol valójában. És olyan erősnek kéne lennie, hogy más ne nagyon akarjon egynél többet inni belőle, és ezt hagyják meg nekem.
ápr. 2. 03:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Ha nincs benne alkohol, akkor aromából tudod készíteni, s ha mégis erőset akarsz, tegyél bele erőspaprikát.

Más megoldás nincs. 😁

ápr. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Erőspaprikától töményebb alkohol íze lesz?


Aroma? Az nem illatot jelent?

ápr. 2. 04:49
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem létezik. Nem oldható meg.
ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg alkoholmentes Gin létezik,ízre nem tudom milyen.
ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fából vaskarika, amit írsz, és a célja sem világos.

Az erőset úgy érted, hogy ugyanolyan hatása legyen rád nézve, mintha piálnál?

ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Legyen kerítésszaggató, de ne rúgjak be egyáltalán tőle, tehát szondán is átmenjek. A többiek ha isznak belőle egy felest, akkor érezzék, hogy kemény, és ne tűnjön fel nekik, hogy valójában nincs alkoholtartalma. Aztán ha kerítésszaggató, akkor úgysem fognak utána hozzányúlni, aztán berugnak mástól
ápr. 2. 17:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bene alkohol, akkor nem mutat ki a szonda semmit, viszont nem is kerítésszaggató. Nem létezik olyan, amit te élvezni tudsz, de a többiek nem. Felesleges ezen agyalnod.
ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem élvezet miatt akarok ilyet.
ápr. 2. 17:48
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
8. Sehogyan sem értelmezhető a küzdelmed.
ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Társaság. Buli. Lerészegedés. Szar alkohol ízű nem alkoholt viszek, mindenki megkóstolja és megy a következőre, újra rá se fognak nézni. Viszont én egész este azt iszogatom. Így minden mozzanatot, és szófordulatot el tudok kapni, anélkül, hogy ők tudnák, hogy józan vagyok valójában, és résen vagyok.
ápr. 3. 02:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!