Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kinder joy Harry Potter...

Kinder joy Harry Potter tojást lehet kapni egyáltalán bárhol is?

Figyelt kérdés

Kaposváron csak a 3 Lidl-ben volt kirakva egy kartonnal mindegyik üzletben amióta elfogytak azóta hiába keresem.

Ahogy látom ez országos jelenség és mindenki keresi de szinte sehol nem lehet már kapni.



ápr. 6. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaposvári vagyok. 😀 Lildben láttam mikor megjelent, azóta nem.
ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresik mások is úgy néz ki nem gyártották utána
ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Tavaly is ugyanez volt, húsvét előtt volt az első adag, aztán (szinte) sehol.

Párom fel is járt vele idén, mert a HP állványt töltötték most újra a lidl-ben a simával, mikor az akció volt, ő meg akart engem lepni, csak nem nézte, hogy sima tojás...

Szóval szerintem sok helyen ott áll hátul a raktárban, csak nem pakolják ki, amíg nem fogy az előző raktárkészlet. Mert ha kimegy, mindenki azt veszi, a sima meg megy a kukába. Nekik a szavidőre is figyelni kell.

Eltelik 1-2 hónap, és szépen lassan kikerülnek majd mindenhova, ha az előző készlet elfogy. Tavaly is nyáron futott fel, mi akkor vadásztuk össze őket, pedig akkor is húsvét előtt láttam először az Aldiban. Még szidtam is magamat, emlékszem, hogy miért nem vettem többet, mikor utána nem volt sehol.

ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kaposvári válaszoló vagyok! Most voltam az Aldiban, ami a füredi csomópont után van, ott ki van rakva Harry Potteres tojas a pénztáraknál. 😊
ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4


Nagyon szépen köszönöm!!! ☺️

ápr. 6. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. 😄
ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!