Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak nálam van az, hogyha...

Csak nálam van az, hogyha levest eszem ebédre, akkor utána már nem ennék második fogást? (Friss húsleves.)

Figyelt kérdés

ápr. 26. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ mennyire tartalmas (tészta, krumpli) és mennyit eszem belőle
ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kívánok utána semmit mert elég gazdagon szoktam szedni.
ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Általában nálunk VAGY leves van, VAGY más. Mindkettöböl nem tud enni senki sem,
ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, amikor betolom a levest a csigatésztával, és aztán a főtt húsból szedegetek a zöldséggel, akkor ez utóbbi nálam a második fogás tulajdonképpen. Jó hogy nem akarok enni még egy másodikat...
ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem eszünk mi pl levest ebédHEZ. Sok magyar háztartásban sajnos még mindig ott van, hogy leves KELL és második is.


Bromság. Ha megeszek egy tányér levest akkor nem fogok másodikat szedni, mert eltelít a leves. Sajnos akkor is, hogyha "csak lé".


Nálunk a leves az mindig vacsorára készül, mert utána már nem kínálok pl sült csirkét rizzsel salátával, hanem van egy szendvics vagy valami könnyű.

ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De engem pl minenki étkezési zavarosnak nevez, mert a leves után nem eszek másodikat ÉS desszertet is.


Nem értik meg, hogy egy tartalmas raguleves után miért nem kívánom a "főfogást", és nem hiszik el, hogy jóllaktam, helyett anorexiásoznak.


Na, többek között ezért sem eszem a családdal együtt már lassan tízéve, és ebbe a karácsonyi meg stb ünnepek is értendők.

Akkor megyek később, de ebédre nem. Nekem nincs szükségem, hogy hallgassam a beszólásaikat.

ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!